Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 18-06-2017 22:21

jutro zobaczymy co będzie ale jezeli widzieli że wszystko idzie ku upadkowi a widzieli to admini to event rozdawanie medali to tylko strata kasy którą nalezało oddać ludziom ....


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - cineek26 - 18-06-2017 22:49

Po całym tym zamieszaniu gdzieś na zagranicznej stronie przeczytałem info o tym, że jeden z adminów robił już pewien program, który upadł rzekomo nie z winy administracji, ludzie potracili pieniądze, a ów admin kupił sobie nowego mercedesa Sex najpewniej to ten, który często kręci livy z auta Lol ciekaw jestem jak zareagują te wszystkie muslimy z anglii jak się okażę, że zostali wydymani Smile chyba że admini zaszyją się gdzieś daleko impreza info zawsze najlepiej szukać na forach i stronach anglojęzycznych bo u nas wielcy "liderzy" to zwykli naganiacze co naginają rzeczywistość i wmawiają, że wszystko jest super, że system długoterminowy, a ch*j, że sam wkład będzie się wam zwracać ponad pół roku z nowych paczek beka ale może gdybym sam zgarnął pół bańki z poleconych to też bym tak sobie wmawiał Sex ja to akurat pikuś z moim marnym wkładem, ale co nieco się należy adminom Sex za zdjęcie kasy z earning do comission i wmawianie wszystkim "to nie inwestycja, tutaj się kupuje reklamy" jakby miały jakąkolwiek skuteczność facepalm


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 18-06-2017 22:57

(18-06-2017 22:49)cineek26 napisał(a):  Po całym tym zamieszaniu gdzieś na zagranicznej stronie przeczytałem info o tym, że jeden z adminów robił już pewien program, który upadł rzekomo nie z winy administracji, ludzie potracili pieniądze, a ów admin kupił sobie nowego mercedesa Sex najpewniej to ten, który często kręci livy z auta Lol ciekaw jestem jak zareagują te wszystkie muslimy z anglii jak się okażę, że zostali wydymani Smile chyba że admini zaszyją się gdzieś daleko impreza ostatnio widziałem, że jeden nazbierał pół bańki $$ na paczkach

Możesz dać linka lub jakiegos screena dotyczących tych rewelacji? Jeśli to prawda to z chęcią wyślę to adminom, zobaczymy jak się będą tłumaczyć.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 18-06-2017 23:01

z chęcią to zobacze wrzuć linka


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 19-06-2017 00:08

Również i ja jestem ciekawy.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - osk4rr - 19-06-2017 01:31

Wedlug mnie to wszystko jest robione specjalnie zeby powiedziec ludziom ze program upada z ich winy bo nie bylo sprzedazy Tongue
Jest jeszcze jedna kwestia ktora mnie ciekawi. Admini mowili ze program ma duze rezerwy a tymczasem blokuja wyplaty i zaczynaja najpierw wyplacac tym co nie wyplacili wkladu. To juz tutaj widac oszustwo...


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 19-06-2017 03:59

i miała być wersja pro platforma do kryptowalut itp.......i bajki z krainy mchu i paproci ...mnie nic tak nie wkur... jak to że widząć że firma leży to jeszcze na koniec tę bibę zrobili z nagrodami w Rzymie bo na to była kasa a dzień póżniej wszystko zablokowali 100k ludzi dostało kopa


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - cineek26 - 19-06-2017 10:47

Niestety nie opisują w jaki sposób to działało, czy mieli w tym udziały czy byli "liderami". Tytuł artykułu to OneCoin scammers launch new Ponzi scheme

Cytat:Prior to launching The Ads Team, Azam, Ul-Hassan and Imran were promoting the OneCoin Ponzi scheme.
Cytat:On September 29th Najam Ul-Hassan bought a new Mercedes car, crediting “network marketing” as the reason he was able to afford the purchase.

The Ads Team, w tym artykule jest opisywany jako schematyczne ponzi, tak samo jak we wszystkich innych anglojęzycznych artykułach, obiektywnie pisanych. Bo te przez "liderów" wiadomo jak brzmią Lol

Link: http://behindmlm.com/mlm-reviews/the-ads-team-review-onecoin-scammers-launch-new-ponzi-scheme/

PS. co do odblokowania wypłat dla osób które nie wypłaciły więcej niż wkład to kolejna ściema, u mnie zablokowane


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - HerossiK - 19-06-2017 19:26

Ja także mam zablokowane ;p


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 19-06-2017 19:38

O 21 jest webinar na którym admini oglosza co dalej z programem