Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - mattxx - 04-06-2017 11:36

Skończyło się zarabianie... Wiadomo było, że prędzej czy później padnie - taki biznes Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - osk4rr - 04-06-2017 12:56

No nic trzeba czekać. Jestem dobrej myśli i może się okazać, że stare paczki będą zarabiać ~1% dziennie to i tak będzie naprawdę dobrze według mnie Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 04-06-2017 13:20

szanse niewielkie na to aby zarabiały tyle z tego wynika ,ze kasa jest ale u nich a nie u nas a my ją tylko wirtulanie obserwujemy ale aby ją wyjąć to wieczność a zyski nieopłacalne jak sie uda wyjąć kapitał to sukces


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - cineek26 - 04-06-2017 19:04

(04-06-2017 12:56)osk4rr napisał(a):  No nic trzeba czekać. Jestem dobrej myśli i może się okazać, że stare paczki będą zarabiać ~1% dziennie to i tak będzie naprawdę dobrze według mnie Smile

aż tak optymistycznego podejścia to nawet ja nie mam Big Grin przy 1% o co będzie ciężko, sam wkład będzie wracać 3,5 miesiąca Smile trudno w ogóle zrozumieć, czym się obecnie kierują właściciele, bo to jawny strzał w kolano. Sami sobie i po kolei nam Big Grin
Współczuję jedynie ludziom, którzy wrzucili w to wszystkie swoje oszczędności.
Osobiście przez te parę dni nieobecności systemu, obserwowałem i analizowałem wszystko.

Nie jestem w stanie powiedzieć jak będą wyglądać naliczenia choć domyślać się można skoro max to 2%, ale jestem pewien tego, że ci dwaj panowie nie są ludźmi godnymi zaufania w sferze biznesowej. Można nawet podejrzewać, że są zwykłymi słupami.

Ludzie inwestowali grube pieniądze, a w momencie gdy system przestaje działać, admin nagrywa live z auta w którym cieszy michę, puszcza piosenkę o pozytywnym podejściu i mówi "wsłuchajcie się w tekst" Lol

System działa na zasadzie dzielenia się zyskami z inwestycji, według administratorów nawet inwestycji zewnętrznych, ale niestety nikt się nie garnie do tego aby pokazać dowody na takie inwestycje.
Już nie wspominając o nieregulaminowym przeniesieniu pieniędzy z earning do comission, żeby ludzie nie wypłacali co jest niestety zwyczajną kradzieżą.

Tydzień przerwy, a błędów można by było wymieniać i wymieniać.
Na moje oko chłopaki próbują sobie zrobić drugi futurenet "bo tam też ok 1% naliczenia a ludzie kasę wrzucają", a poprzednie naliczenia były zwykłą reklamą dla systemu. Osobiście życzę sobie i wszystkim użytkownikom wyciągniecie wkładów jak najszybciej. Jest to tylko moja opinia i wcale nie musi być słuszna impreza


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - osk4rr - 04-06-2017 20:24

Jeśli będzie ten 1% dziennie i program będzie działać kilka miesięcy to jest naprawdę ok według mnie. Ale to zależy bo np ludzie się mocno zrażą i już nie będą polecać to program upadnie.
Zobaczymy jak to się rozwinie w przeciągu tygodnia, dwóch Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - HerossiK - 04-06-2017 20:34

Zobaczymy, program dopiero ruszył po przerwie. Wydaje mi się, że naliczenia starych paczek zostaną zwiększone no ale trzeba dać temu czas Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 04-06-2017 21:05

Jutro webinar w kilku krajach. U nas 19. może puszczą jakąś ciekawa piosenke z samochodu jak ostatnio...np. żegnaj gienia swiat sie zmienia ...adios wasza kasa


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 04-06-2017 21:06

Zalecam jak zwykle spokój, nic nie padło itd. wypłaty są robione normalnie Smile
Jak ktoś chce może teraz traktować TAT jako wersje 2.0 od teraz naliczenia będą z realnej sprzedaży i ma to działać bardzo długo.
Mam zapewnienia adminów że naliczenia zarówno na starych ad packach jak i na nowych wzrosną . Pierwsze naliczenia były po prawie tygodniowej przerwie proszę zwrócić na to uwagę. Poza tym jutro jest hangout z liderami oraz sami właściciele będą mieli webinar, możliwe są jeszcze małe kompromisy do ugrania Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - mysc - 04-06-2017 22:04

Oj.. teraz to może działać nie tyle bardzo długo - co wiecznie Smile Dopiero teraz TAT stał się prawdziwym programem revshare i faktycznie nie ma prawa paść Smile Problem polega na tym, że wyjęcie wkładu zaczęło graniczyć z cudem :>

rafi213, możesz wytłumaczyć w jaki sposób naliczenia od realnej sprzedaży będą wzrastać? Te naliczenia będą coraz mniejsze - w miarę rejestrowania się nowych użytkowników i kupowania przez nich paczek. Moim zdaniem będą po prostu groszowe. Dokładnie tak samo było w MXR i skończyło się resetem Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 04-06-2017 23:00

Im większa sprzedaż ad packów tym większe naliczenia, nie będą coraz mniejsze bo ad packi naliczają tylko do określonej kwoty potem znikają, tak to tłumaczą właściciele.
Gdyby naliczenia byly na poziomie np 0.60-0,80% stare paczki, nowe 1-1,20% byloby bardzo dobrze, wiec zobaczymy. Z tym, ze musza cos pomyslec tak czy owak z tymi limitami bo dla liderow nie wiem czy do konca atrakcyjne jest promowanie w tym momencie tego programu na takich zasadach.
MX po resecie jak to nazwałeś działa na podobnych zasadach do dnia dzisiejszego i naliczenia na nowych ad packach z tego co mi wiadomo są już na poziomie 1% dziennie. Smile