Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - cineek26 - 01-06-2017 15:58

Nowe info od admina. TAT wraca do żywych tak jak ustalono już jutro, programiści są już przy końcówce.
Trzeba pompować system jak najlepiej i zachęcać nowych ludzi, żeby wszystko szło tak dobrze jak do tej pory.
Moich prywatnych przemyśleń nie chcę pisać, ale daję cytat:
Cytat:Daily revenue share will be linked to daily sales. It will not be fixed but will be variable with a cap of Max 2%.
Tak więc trzeba reklamować system jak się da, żeby można było zarabiać na stałym poziomie jak przez ostatnie miesiące


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 02-06-2017 04:27

o której godinie ma wrócić do żywych ?


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 02-06-2017 07:20

Wieczorem lub najpóźniej jutro rano


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - kanibal54d - 02-06-2017 10:03

Update z wczoraj:

1 - Strona under Maintance
Dobre wieści. Wszyscy są gotowi na jutro. Programiści zakończyli większość prac i są już na finiszu.
2 - Promowanie jednej wizji
Możemy zrobić TheAdsTEAM wielkim jeżeli będziemy pracować w jednej wizji TAT, TAT Academy, TAT Shopping & TAT Pro ( wystartuje wkrótce ). Ty oraz Twój zespół dostanie więcej korzyści, jeżeli promujesz wszystkie platformy, a także przyniesie korzyści firmie. Zadaj sobie pytanie czy promujesz wszystkie platformy?
3 - TheAdsTEAM Crypto Platform:
Czujemy się naprawdę podekscytowani, że otwieramy własny portfel kryptowalut, Handlu, Kart debetowych w ponad 190 krajach. Nasza platforma będzie większa niż Xapo, Coinpayments oraz Coinbase. Wkrótce będzie podana data startu.
4 - Leadership Pool Kryteria
Zmieniliśmy kryteria wypłaty Leadership Pool, aby była zgodna z naszą "One Vision". Aby kwalifikować się do wypłaty miesięcznej puli, musisz spełniać następujące warunki:
a) Posiadać conajmniej status GOLD
b) Zrobić sprzedaż na conajmniej 500$ w każdym miesiącu w TheAdsTeam Academy
5- Wewnętrzne wypłaty:
Ta funkcja będzie aktywna, gdy tylko strono zostanie uruchomiona.
Wewnętrzne wypłaty nie będą pobierane przez pierwsze 2 tygodnie, ale po dwóch tygodniach będzie to standardowe 2%.
6 - Komentarze i sugestie:
trzymaliśmy wiele uwag i sugestii od naszych Członków, Liderów i Ekspertów, w jaki sposób możemy uczynić naszą platformę stabilną w tak trudnych i niepewnych czasach. Przeanalizowaliśmy wszystkie sugestie i komentarze z zespołami liderów i ekspertów i wdrożymy następujące funkcje, które naszym zdaniem sprawią, że nasz program stanie się lepszy i dłuższy.
A) Codzienny udział w przychodach będzie związany z codzienną sprzedażą. Nie zostanie na stałym %, ale będzie zmienna z maksymalną wartością 2%. Więcej sprzedaży = więcej udziału w przychodach, Mniej sprzedaży = mniej przychodów. Udział w przychodach rozpocznie się w sobotę i procent będzie zależeć od sprzedaży jutro (piątek). Na początku będzie powolny bo strona ruszyła po przerwie ale przyniesie wzrost sprzedaży na dniach.
Aby to uczynić, przeniesiemy wszystkie istniejące earing balance do commision. Możesz użyć tego salda ,aby kupić tylko nowe adpaki.
B) 50% Dziennej Sprzedaży zostanie udostępnione na dochód starych paczek, a 50% Dzienna sprzedaż zostanie udostępniona w pakiecie New AdPacks (nowe pakiety są zakupione po lub w dniu 2 czerwca 2017 r. Zakupione z dowolnego rodzaju konta tj. Procesor, reinwest, zarobki, Prowizji).
7 - Leaders Comission
Nie ma ograniczeń przy wypłacie tej prowizji. Jest to niezależne od limitów wypłat.
Jesteśmy naprawdę dumni i wdzięczni za to, jak nasi członkowie wspierają i promują naszą platformę. Naprawdę musimy naciskać razem jako TEAM i wygrać. Zróbmy z TAT miliardową firmę na milion użytkowników.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 02-06-2017 15:02

Już powrócili, możecie sie logować Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 02-06-2017 15:07

Działa strona ale strasznie muli i od 5 min nie mogę się zalogowaćSmile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - NeedDolar - 02-06-2017 15:11

A ja myślałem, że tylko u mnie tak muli, bo dosłownie wiecznie tak mam ;/ może zbyt wiele osób się nagle zalogowało na stronę?


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - znikad - 02-06-2017 15:12

Reklamy obejrzane..

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 02-06-2017 15:14

Wzmożony ruch jest. Każdy chce zobaczyć co się zmieniło.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 02-06-2017 15:16

Wiadome było że dzisiaj strona bedzie mulić, każdy chce sie zalogowac i oglądac reklamy Big Grin