Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 28-05-2017 16:32

Wczoraj w Warszawie odbył się event firmowy, poniżej kilka informacji i zmian:
- w chwili obecnej strona wyłączona, wprowadzane są zmiany "wewnętrznej wypłaty", nie da się tego zrobić w trybie on-line
- zostają również wprowadzane "rzeczywiste naliczenia", które będą zmienne i zależne od sprzedaży/wpływów z dnia poprzedniego (na wzór Mx.World)
- w najbliższym czasie wprowadzone będą narzędzia marketingowe platforma Ads Pro
- w planach stworzenie "crypto platfomy/giełdy" z własnym portfelem TAT do BTC wraz z kartami do wypłat (coś jak Xapo).

Trzeba chyba uciekać z tat. Naliczenia mogą być 1%. Grube zmiany...


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 28-05-2017 17:08

Karol ty uciekasz, potem polecasz nastepnie znów uciekasz trzeba sie zdecydowac Wink
Naliczenia równie dobrze mogą byc i powyzej 2% bo jest duża sprzedaz ad packow. Cos wiecej dowiemy sie po dzisiejszym livie.
Moja krótkie podsumowanie eventu:
trwają prace nad wprowadzeniem TAT pro. Zarowno TAT jak i tat akademia i pro będą dostępne na jednej stronie (domenie).
Będzie także w niedalekiej przyszłości giełda wymiany kryptowalut skąd zyski będą zasilać rev share. Wspomnieli tez o rzeczywistych naliczeniach adekwatnych do bieżących zysków firmy.
Kolejny event na rocznice istnienia TAT w pazdzierniku bedzie takze w Polsce :-)
Dla najlepszych liderow wycieczka z właścicielami tym razem do Tajlandii w okolicach października


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 28-05-2017 17:38

(28-05-2017 17:08)rafi213 napisał(a):  Karol ty uciekasz, potem polecasz nastepnie znów uciekasz trzeba sie zdecydowac Wink
Naliczenia równie dobrze mogą byc i powyzej 2% bo jest duża sprzedaz ad packow. Cos wiecej dowiemy sie po dzisiejszym livie.
Moja krótkie podsumowanie eventu:
trwają prace nad wprowadzeniem TAT pro. Zarowno TAT jak i tat akademia i pro będą dostępne na jednej stronie (domenie).
Będzie także w niedalekiej przyszłości giełda wymiany kryptowalut skąd zyski będą zasilać rev share. Wspomnieli tez o rzeczywistych naliczeniach adekwatnych do bieżących zysków firmy.
Kolejny event na rocznice istnienia TAT w pazdzierniku bedzie takze w Polsce :-)
Dla najlepszych liderow wycieczka z właścicielami tym razem do Tajlandii w okolicach października
Zaufaj mi, większe jak 2% nie będzie. Jedynie mogą zrobić 1%.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - vegter - 28-05-2017 17:44

Karol, sytuacja Cię zaskoczyła znowu? Big Grin


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 28-05-2017 18:09

(28-05-2017 17:44)vegter napisał(a):  Karol, sytuacja Cię zaskoczyła znowu? Big Grin

Okruszek racji masz Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Xavano - 28-05-2017 18:14

Każdy kto był od początku programu, przy wkładzie np. 2000 $ mógł już do tej pory wyciągnąć około 7000 $ bez teamu.
A Program może istnieć jeszcze rok, dwa, lub paść jak pies za miesiąc, choć akurat w to wątpię.

k4rol po prostu jest ostrożny na swoje pieniądze, choć wnioskując po jego aktywności w tym temacie w programie jest nie od wczoraj, więc swój zainwestowany kapitał prawdopodobnie już mu się zwrócił ze znaczną nawiązką. Lol

Ja jak już wspomniałem wyżej do końca sierpnia zasilę tam konto o kolejne 2000$, liczę, że TAT jeszcze długo podziała i wszystko na to wskazuje, jak będzie inaczej to będzie nauczka.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 28-05-2017 19:41

(28-05-2017 18:14)Xavano napisał(a):  Każdy kto był od początku programu, przy wkładzie np. 2000 $ mógł już do tej pory wyciągnąć około 7000 $ bez teamu.
A Program może istnieć jeszcze rok, dwa, lub paść jak pies za miesiąc, choć akurat w to wątpię.

k4rol po prostu jest ostrożny na swoje pieniądze, choć wnioskując po jego aktywności w tym temacie w programie jest nie od wczoraj, więc swój zainwestowany kapitał prawdopodobnie już mu się zwrócił ze znaczną nawiązką. Lol

Ja jak już wspomniałem wyżej do końca sierpnia zasilę tam konto o kolejne 2000$, liczę, że TAT jeszcze długo podziała i wszystko na to wskazuje, jak będzie inaczej to będzie nauczka.

Dobre słowa. Konto ładnie rozwinięte mam i w najbliższych dniach planuje mała wypłatę Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 29-05-2017 09:40

Programiści nadal pracują nad wewnętrznymi wyplatami.
Strona wróci dziś po południu lub najpóźniej jutro.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 29-05-2017 10:25

Jestem dobrej myśliSmile No, ale z drugiej strony tat nigdy nie dopuścił do takiej sytuacji jaka występuje teraz. Zarabiają tylko w ten sposób...


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 29-05-2017 14:53

https://www.youtube.com/watch?v=0D7aqy_nthQ
Weibnar u nas o 18 !!!!