Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - kanibal54d - 25-04-2017 12:53

Są już dostępne bilety na Event w Warszawie !
http://bit.ly/Event-TAT-27Maja2017

U mnie zakupione wejściówki VIP Smile

[Obrazek: 8du9zsb.png]


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - DeeJay90rgz - 25-04-2017 17:23

(24-04-2017 13:39)rafi213 napisał(a):  
(24-04-2017 02:16)DeeJay90rgz napisał(a):  No i co jak naprawia? Zwroca zaginione dolary?

O jakich zaginionych dolarach ty piszesz Big Grin
TheAdsTeam to platforma reklamowa, program typu rev share gdzie każdy kupuje pakiety reklamowe aby reklamować swoje strony, serwisy itp. To że akurat gdy kupisz konkretny produkt w tym przypadku ad packi od 10$ do 50$ firma dzieli sie zyskiem to tylko i wyłącznie dobra wola właścicieli i wielkość naliczeń w % nigdzie nie jest gwarantowana a tym bardziej czas w jakim je otrzymujesz Smile Inne produkty reklamowe typu cash linki, reklamy loginowe, startowe nie uprawniają do żadnego zwrotu a także się cieszą dość dużym powodzeniem to tak na marginesie

Super! Cieszę się, że jesteś w tat by się tylko reklamować ale ja jestem by zarobić. Poczytałeś moje wcześniejsze posty czy tylko ten jeden? Napisałem tylko, że naliczenia spadły i tyle a ktoś odpisał, że mam przeczytać coś tam bo crona naprawiają, więc zapytałem co z zaginionymi dolcami. Poza tym nie zamierzam nic wypłacać bo uważam, że program pociągnie jeszcze choćby z trochę mniejszymi naliczeniami.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 25-04-2017 17:41

OK, to w takim razie źle określiłeś swoje pytanie : : czy zwrócą zaginione dolary" - jak żadne dolary nie zginęły to co ci miałem odpisać, wysokość naliczeń w ciągu dnia nie jest gwarantowana przecież Smile
Ps. ja jestem w TAT dla reklamy no i dla zarobku także. Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 25-04-2017 17:55

Jakie spekulację się tu odbywają :O


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - bialy88 - 25-04-2017 19:08

(25-04-2017 17:41)rafi213 napisał(a):  OK, to w takim razie źle określiłeś swoje pytanie : : czy zwrócą zaginione dolary" - jak żadne dolary nie zginęły to co ci miałem odpisać, wysokość naliczeń w ciągu dnia nie jest gwarantowana przecież Smile
Ps. ja jestem w TAT dla reklamy no i dla zarobku także. Smile
Serio ? Nie to zebym sie czepial , ale dla reklamy czego ? Kto patrzy na te reklamy ? I jaka maja skuteczność ? Mysle ze bliska 0 !!!:-)


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - znikad - 25-04-2017 19:24

Jak ktos reklamuje programowym landing pagem proframu co dziala juz iles miesiecy to rzeczywiscie skutecznosc bedzie blisko zeru. Ale jak ktos wyskoczy z reklama loginowa w autorskim wykonaniu na samym poczatku jakiegos programu to reklama taka juz ma wyzsza skutecznosc

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 25-04-2017 20:18

....


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 26-04-2017 10:19

WAŻNE!!!!!
Krótkie podsumowanie porannego Live Najama
➡ Najam chciał sprostować jedną ważna sprawę odnośnie firmy i nas. Za dużo ludzi myśli w kategorii że jest firma i jesteśmy my. Chciałby żeby każdy patrzył w kategorii że my jako uczestnicy programu jesteśmy częścią firmy. Tworzymy jedną całość. Nie ma firmy bez użytkowników, nie ma nas bez firmy. Mają dużą wizję i chcą żeby jak najwięcej osób w nią uwierzyło. Mają akademię, mają platformę zakupową, tworzą ogromną platformę TAT Pro, gdzie będziemy mogli w 30 sekund stworzyć banner, landing page, ustawić sobie autoresponder i budować listę kontaktów. Najam mówi że to będzie ich największe przedsięwzięcie i nie ma czegoś tak rozbudowanego w internecie. Chce żebyśmy patrzyli na TAT projekt jak na naszą własną firmę, bo to my ją tworzymy!! I żebyśmy nie skupiali się tylko na revshare, to jest część firmy.
➡ Mówił też o naliczeniach. Po wprowadzeniu zmian, system się ,,zbuntował". Sprzedaż jest na bardzo dobrym poziomie, zresztą zobaczcie sami ile ludzi codziennie dołącza, naliczenia są ustawione tak jak powinny czyli w okolicach 2%. Niestety system wywala błędy i jak wieczorem dużo ludzi siedzi na stronie to naliczenia się zawieszają i z 12 naliczeń w ciągu doby uciekają 1 albo 2 naliczenia, stąd mniej mamy na koncie. Identyczny problem miało MPCA, gdzie ustawili teraz naliczenia co 4h i wszystko jest ok, ale też pracują żeby były co godzinę. Najam powiedział że system TAT jest bardzo skomplikowany i pracę nad naliczeniami zajmują więcej czasu niż się spodziewali ale już są na końcówce prac, naliczenia będą takie jak powinny i będą co godzinę. Wszystko będzie naprawione w najbliższych dniach i prosił żeby nie pisać co godzinę że są niższe naliczenia, doskonale zdają sobię z tego sprawę i nie jest to zabieg zamierzony, pracują nad tym 24/7.
➡ Podziękował wszystkim za niesamowity event w Pakistanie gdzie było ponad 500 osób, masa wyróżnień i nagród. Stwierdził że nadchodzące miesiące będą bardzo rozwojowe dla całego projektu TheAdsTeam.
Pogratulował też wszystkim osobom wygranej wycieczki do Dubaju która będzie od 2 do 6 maja Wink Zapraszał również nas polaków na event 27 maja w Warszawie żeby poznać się osobiście i poznać ich plany, wizję na własne oczy. (robi wrażenie Big Grin).


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - osk4rr - 26-04-2017 13:03

Dzięki za informację Smile
Mnie nie zraża ten błąd z naliczeniami, wiem że takie rzeczy się czasem dzieją i trzeba trochę czasu żeby wszystko naprawić.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adrian018 - 26-04-2017 13:42

(25-04-2017 20:18)k4rol napisał(a):  ....

@[k4rol] Usuń tego posta którego właśnie zacytowałem.
To się tyczyło stron ludzi, którzy są w grupie Lucky Team i mają swoje[/b] strony, a nie TheAdsTeam. Tym postem narobiłeś zamieszania na dwóch forach i sporo ludzi nie ogarneło o co chodzi, wprowadziłeś ich w błąd tym postem!!!