Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 17-04-2017 12:00

(17-04-2017 00:18)Zielarz019 napisał(a):  
(16-04-2017 23:18)kanibal54d napisał(a):  Nikt tu nikogo do niczego nie namawia. Spójrz w jakim dziale jesteś Smile

W programie jest już ponad 80 000+ użytkowników.

Twój post w żadnym stopniu nie odnosi się do tego co napisałem.
Nikt to niczego nie namawia...ha! Dobre, dobre - niedawno na forum pojawił się temat, w którym jeden z użytkowników poprosił o wskazówkę dotyczącą inwestycji 530zł - kto był pierwszy? Panowie z tego tematu.

W każdym razie tak jak napisałem na początku - Twój post nic nie wnosi.


(17-04-2017 00:00)k4rol napisał(a):  Pesymistyczne myślenie Smile

Niestety, nie zgodzę się z Tobą - to nie jest pesymistyczne myślenie. To jest stwierdzenie realiów Rev-Share.
Ty zarobisz 5000USD tylko dlatego, że ktoś te 5000 straci. Szara i smutna rzeczywistość.

Masz takie podejście, Twoja sprawa. Lepiej robić na etacie za marne 2000 zł i później płakać, że na leki nie starcza. Zobacz na MPA. Ile już wytrzymało - 2 lata. Wyciągnij wnioski. Doszukujesz się dziury w całym. Wierzysz czy nie Twoja brożka, każdy kto w tym jest wypowiada się pozytywnie bo mnoży pieniądz, a nie czeka aż same spadną z nieba. Każdy mówi po prostu "tak" i to powinno wystarczyć. Chociaż masz prawo tak myśleć, ale nie oznacza, to że dobrze na nich wyjdziesz.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Ariusdepeszt - 17-04-2017 16:01

Jak to pieniądze nie spadają z nieba? To skąd pochodzą te moje zarobione w theadsteam? Bo przecież nie z depozytów innych użytkowników, haha, to byłoby absurdalne. Gdyby tak było to rzeczywiście wpłacone dopiero co pieniądze byłyby sponsoringiem starszych użytkowników, ale tak przecież nie jest, prawda? To chodzi już 2 lata więc jestem 100% pewien że poprostu theadsteam zarabia takie kokosy na wyświetlaniu reklam i dlatego może nam wypłacać ile chcemy.

Dlatego też zgadzam się z k4rol, naprawdę warto zainwestować grube hajsy w ten biznes, to na pewno nie padnie, to nie jest żadna pierwsza lepsza piramida finansowa.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 17-04-2017 16:23

Nauka czytania między wierszami się kłania Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adik7276 - 17-04-2017 17:08

Zamiast czytać głupią wymianę zdać, wolę poczytać jakieś newsy na temat programu i po to też tu wchodzę. Kolejna zbędna dyskusja jakich było już wiele na tym forum, a przede wszystkim jest ona bezcelowa.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - kanibal54d - 17-04-2017 20:53

(17-04-2017 11:21)ShuQi napisał(a):  kanibal54d a ty to czasem bana nie miałeś? Tongue

Dostałem bana na 30 dni za podbijanie tematu. Wyglądało to tak, że często nowe info pojawiało się kilka razy dziennie, a ja wrzucałem nowy post a nie edytowałem starego. Rozmawiałem z administracją, że to raczej nie jest powód do bana no, ale cóż odczekałem swoje i dalej prowadzę wątek przekazując najważniejsze informacje Smile

Cytat:Twój post w żadnym stopniu nie odnosi się do tego co napisałem.
Nikt to niczego nie namawia...ha! Dobre, dobre - niedawno na forum pojawił się temat, w którym jeden z użytkowników poprosił o wskazówkę dotyczącą inwestycji 530zł - kto był pierwszy? Panowie z tego tematu.

W każdym razie tak jak napisałem na początku - Twój post nic nie wnosi.


Deprecjonowanie mojego zdania nie czyni Twojego czymś wnoszącym do tematu. Odpowiedziałem Ci w kulturalny sposób. Nie mogę odpowiadać kto do czego kogoś namawia. Każdy ma swoją głowę i wsadza kasę bądź nie w odpowiednim dla siebie momencie. Ja W ciągu ostatnich dni wpłaciłem około 5000$ i będę wsadzał więcej. Każdy niech wyciągnie wnioski sam. Ja dalej będe wrzucał i aktualizował wątek jak i także swoje posunięcia, czy Ci się to podoba czy nie Smile


Dzisiaj zostało wypłacone wynagrodzenie z tytułu leadership w wysokości 380$ Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - DawidBrazzerss - 17-04-2017 21:27

Hmm zastanawiam się nad wejściem w ten program Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - znikad - 17-04-2017 21:39

No to sie nie zastanawiaj. Czytaj co wyzej i decyzja.. lewo czy prawo Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adamak2k - 17-04-2017 22:40

Ja mam takie pytanie czy bez refów też warto? Bo w takie rzeczy nie jestem dobry.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 17-04-2017 23:42

Bez refów masz po 60 dniach kupowania ad packów, w programie wiecej o 50% , wiec sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Babi - 18-04-2017 07:21

Ja lece bez refów i jestem zadowolony, startowałem z 19 paczek, mam 54 aktualnie i powoli zastanawiam się nad idealnym momentem wycofywania kapitału startowego (950$).