Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 20-02-2017 22:25

(20-02-2017 22:19)osk4rr napisał(a):  
(20-02-2017 21:06)Fox90 napisał(a):  
(20-02-2017 20:56)Dzipsiok87 napisał(a):  Co za różnica czy HYIP czy Revshare i tu i tu z małej kwoty gówno zrobisz. Jak chcesz zarobić to i tak musisz trochę podziałać chyba, że chcesz dorobić na melanż to owszem 100$ ma sens.
Kokosów nie będzie, ale wchodząc w hyip zarobisz w tym samym czasie kilka razy więcej niż w revie. Grosz do grosza i z czasem coś z tego będzie, masz szybszy dostęp do kasy, masz jej więcej itp, a jak masz więcej to znowu szybciej je pomnażasz itp., w revie zajmie to wieczność.

Jeśli liczysz tylko to co sam włożysz to można się pokusić o stwierdzenie, że na HYIPie zarobisz więcej ALE jeśli chodzi o HYIPy to zycze powodzenia w budowaniu zespołu Smile

Dlatego dla mnie HYIP jest tylko do wrzucenia jakiejś mniejszej kasy, starania się jej nie stracić a w revshare działam pełną parą.
Takie samo mam podejście Tongue

I tak dla jasności xabo właśnie upadł


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 20-02-2017 22:58

(20-02-2017 22:25)k4rol napisał(a):  I tak dla jasności xabo właśnie upadł
Jak i 99% revów które powstało, dobra dyskusja bez sensu Smile Oby TAT hulał jak najdłużej Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 20-02-2017 23:05

Co do Xabo to bylo juz wiadome od okolo miesiąca ze koniec jest bliski, matryce w TAT beda na zupelnie innej zasadzie niz w Mx i nie potrzeba ich zamykac aby dobrze zarobić dlatego ja wchodze na maksa i doplacam tez prawdopodobnie do TAT bo będzie sie kręcił jeszcze sporo czasu najwyżej admini po kilku miesiącach przytna lekko naliczenia ale mysle ze do tego jeszcze daleka droga


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 20-02-2017 23:05

(20-02-2017 22:19)osk4rr napisał(a):  Jeśli liczysz tylko to co sam włożysz to można się pokusić o stwierdzenie, że na HYIPie zarobisz więcej ALE jeśli chodzi o HYIPy to zycze powodzenia w budowaniu zespołu Smile

Dlatego dla mnie HYIP jest tylko do wrzucenia jakiejś mniejszej kasy, starania się jej nie stracić a w revshare działam pełną parą.
Właśnie dlatego teoretycznie dla revów im jest więcej ludzi tym gorzej, a przez te budowanie zespołów czyli rozdawanie prowizji z pieniędzy naliczonych/zarobionych a nie tylko wpłaconych revy działają o wiele krócej niż by mogły. Ci co umieją budować zespoły to faktycznie mają eldorado dla większości zwykłych mrówek jest to gorsze, szczytem jest teraz system zaproponowany w multibuy, wiem że wielu ludzi wejdzie bo widziałem już "przepiękne" laurki tego cuda Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 20-02-2017 23:28

No multibuy pięknie polecieli : naliczenia dzienne 0,7% plus z tego 5% odkładane jeszcze na reklamę. Będzie stabilnie Big Grin najlepsze jest to że już czytałem komentarze że ludzie wolą multibuy bo to nówka a do TAT już strach wchodzić Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 20-02-2017 23:36

(20-02-2017 23:28)rafi213 napisał(a):  No multibuy pięknie polecieli : naliczenia dzienne 0,7% plus z tego 5% odkładane jeszcze na reklamę. Będzie stabilnie Big Grin najlepsze jest to że już czytałem komentarze że ludzie wolą multibuy bo to nówka a do TAT już strach wchodzić Smile
Tą stabilność pewnie da ponad 20% w prowizjach dla poleconych Smile Beznadziejny rev jak dla mnie, ale to każdego z osobna decyzja. Z tych dwóch lepiej już do TAT wejść po stokroć Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Ariusdepeszt - 22-02-2017 13:17

Myślicie że jak długo jeszcze pożyje?


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 22-02-2017 13:36

W niedziele dopiero startuje Akademia TAT, myślę że jeszcze sporo czasu, tyle że każdy zdąży zarobić przy odpowiedniej strategii, ja właśnie zdecydowałem się jeszcze na dopłatę przed chwilą Smile

[Obrazek: 2ef4vwz.jpg]

Także macie dowód że to co pisze potwierdzam działaniami, jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad dołączeniem to zapraszam do kontaktu, dla swojej grupy oferuje oprócz stałego mentoringu:
- rozbudowany kalkulator zarobków
- strona wizytowa za free tzw. landing page
- poradniki video, wybór odpowiedniej strategii a także dostęp do zamknietych grup na FB.

Przy okazji dzisiejsze info od adminów: z powodu tego że nie wszyscy używali e-maili na gmail weryfikacja IP została wyłączona na około 2 tygodnie, problem głównie dotyczył emaili Yahoo - każdy kto miał do tej pory problemy z otrzymywaniem e-maili lub otrzymaniem kodu weryfikacyjnego, zobowiązany jest do założenia skrzynki Gmail oraz wysłanie ticeta z prośbą o zmianę emaila na Gmail.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 22-02-2017 16:45

(22-02-2017 13:36)rafi213 napisał(a):  W niedziele dopiero startuje Akademia TAT, myślę że jeszcze sporo czasu, tyle że każdy zdąży zarobić przy odpowiedniej strategii, ja właśnie zdecydowałem się jeszcze na dopłatę przed chwilą Smile

[Obrazek: 2ef4vwz.jpg]

Także macie dowód że to co pisze potwierdzam działaniami, jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad dołączeniem to zapraszam do kontaktu, dla swojej grupy oferuje oprócz stałego mentoringu:
- rozbudowany kalkulator zarobków
- strona wizytowa za free tzw. landing page
- poradniki video, wybór odpowiedniej strategii a także dostęp do zamknietych grup na FB.

Przy okazji dzisiejsze info od adminów: z powodu tego że nie wszyscy używali e-maili na gmail weryfikacja IP została wyłączona na około 2 tygodnie, problem głównie dotyczył emaili Yahoo - każdy kto miał do tej pory problemy z otrzymywaniem e-maili lub otrzymaniem kodu weryfikacyjnego, zobowiązany jest do założenia skrzynki Gmail oraz wysłanie ticeta z prośbą o zmianę emaila na Gmail.
Również jestem zdania, że pociągnie to jeszcze spokojnie 2-3 miesiące.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 22-02-2017 16:50

(22-02-2017 16:45)k4rol napisał(a):  Również jestem zdania, że pociągnie to jeszcze spokojnie 2-3 miesiące.
Założenie że pociągnie to jeszcze 2-3 miesiące i dopłacanie w tej chwili byłoby bez sensu. Założenie że pociągnie jeszcze z pół roku to wtedy sens to ma, oby tak było Smile