Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adrian018 - 05-02-2017 14:42

(05-02-2017 03:05)adik7276 napisał(a):  Jeszcze dorzuciłem 500$. Niech się mnoży bo czuje moc w tym źródełku Lol

Odnośnie BTC, krążą jakieś plotki o wielu odrzucanych transakcjach- płatnościach przez BTC (nie chodzi mi tylko o TAT). Co się dzieje? ktoś się orientuje? jakieś przeciążenia, zbyt wiele przelewów w bitcoinach?

Hmm, a jesteś pewny że chodzi o transakcje BTC, a nie na np Payza> BTC?
Bo też widziałem sporo płaczu na ten temat i chodziło o transakcje $$ z Payzy na konta BTC i ponoć dosyć że trzeba czekać ok 10-14dni to jeszcze często odrzucają po tym czasie heh. Smile (więc to problem ze strony payzy, podrzuć skąd to info, bo ludzie panikują i zwalają wszystko na btc, a wina może być po stronie jakiegoś procesora.. Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adik7276 - 05-02-2017 15:41

(05-02-2017 14:42)adrian018 napisał(a):  
(05-02-2017 03:05)adik7276 napisał(a):  Jeszcze dorzuciłem 500$. Niech się mnoży bo czuje moc w tym źródełku Lol

Odnośnie BTC, krążą jakieś plotki o wielu odrzucanych transakcjach- płatnościach przez BTC (nie chodzi mi tylko o TAT). Co się dzieje? ktoś się orientuje? jakieś przeciążenia, zbyt wiele przelewów w bitcoinach?

Hmm, a jesteś pewny że chodzi o transakcje BTC, a nie na np Payza> BTC?
Bo też widziałem sporo płaczu na ten temat i chodziło o transakcje $$ z Payzy na konta BTC i ponoć dosyć że trzeba czekać ok 10-14dni to jeszcze często odrzucają po tym czasie heh. Smile (więc to problem ze strony payzy, podrzuć skąd to info, bo ludzie panikują i zwalają wszystko na btc, a wina może być po stronie jakiegoś procesora.. Smile

Wczoraj coś mi się przewinęło, ale teraz już nie widzę tego posta. Ogólnie pojawił się "płacz" że bitocoin zwalnia i są dziesiątki tysięcy niepotwierdzonych transakcji ogólnie.
Nie jestem specem od kryptowalut dlatego pytałem. Ale nie ma co robić off topa.

Edit: Może to wina tego że ludzie zlecają wypłaty po 1$ i zapychają sieć...


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adik7276 - 05-02-2017 18:03

TheAdsTeam - wywiad po 3 miesiącach działania firmy. Część 1






Co mnie się podoba? Rozsądek założycieli. Nie zważając na obietnice, czy to jak się firma rozwija żeby nie dać się omamić słowa - Chyba jako jedyni nie zaślepiają ludzi pieniędzmi / milionami. Takie jest moje odczucie (pozytywne) i zbierając do kupy inne programy w których sam jestem to i tak jest tutaj spora odskocznia.
Każdy news i każda zmiana jak na razie na plus więc myślę że jest powód do zadowolenia. Tak czy inaczej rozsądek na pierwszym miejscu.

A co do samego filmu, polecam obejrzeć całość.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - GreenVolume - 05-02-2017 19:49

Też macie ubaw z tym bajerem w reklamie TAT Academy z kursorem? Big Grin


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Zugi - 05-02-2017 20:58

(05-02-2017 19:49)GreenVolume napisał(a):  Też macie ubaw z tym bajerem w reklamie TAT Academy z kursorem? Big Grin

Hehe dobra zabawka HuhHuh


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - fusek - 05-02-2017 21:43

(03-02-2017 02:01)kanibal54d napisał(a):  Wypłaty na BTC dostaję około 17-18 czasu Polskiego. Prowizja 1.99% Smile

Czemu on dostal bana?


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 05-02-2017 21:48

A tu jest część druga tego wywiadu :




Także jestem bardzo miło zaskoczony podejściem właścicieli do tego biznesu Smile

A i jeszcze coś : UWAGA !!!
TheAdsTEAM Academy rusza 12tego LUTEGO!

BĄDŹCIE GOTOWI!!! Huh


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adik7276 - 08-02-2017 01:16

Niebawem ruszają matryce i wyczuwam tutaj dobre zainteresowanie tematem co przyniesie firmie na prawdę dużo pieniędzy. Zresztą widać jak świetnie działały matryce w MX. Tutaj natomiast program cieszy się niesamowitą popularnością i pewnie z matrycami będzie podobnie tym bardziej że za każdy wykupiony pakiet otrzymujemy zbiór wiedzy marketingowej - człowiek się uczy całe życie więc pewnie wielu skorzysta z tych materiałów i myślę że ja również.

Warto się załapać do matrycy jak najszybciej bo duże znaczenie będzie miała pozycja na której w matrycy się znajdziemy jeżeli chodzi o ewentualnych spadochroniarzy z góry. Nie ma gwarancji że oni będą, ale mając dobrą pozycję będzie na to zawsze jakaś szansa.

Gdyby ktoś był zainteresowany matrycami to warto już wcześniej zapoznać się ze szczegółami. Polecam lekturke na blogu Aleksandry Niedzielskiej Smile Warto poczytać jeżeli ktoś ma zamiar skorzystać z matryc i na nich zarobić:

http://aleksandraniedzielska.pl/matryce-theadsteam-academy-opis-zasady/


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Workis - 08-02-2017 16:17

Wczoraj wypłata w pare godzin na PM.
Chociaz osobiscie uwazam, ze program jeszcze pare miesiecy podziala to zdecydowalem, ze to sumie moja ostatnia w programie - jestem juz out i na plus oczywiscie.


pozdrawiam serdecznie Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 08-02-2017 17:54

Dziwną masz strategie program dopiero co się rozkręca za kilka dni matryce dadzą mu bardzo dużego kopa, a ty już go opuszczasz no ale każdy robi jak uważa za słuszne. Ja możliwe że jeszcze dorzucę tutaj sporo $ bowiem na chwilę obecną TAT obok FAP to najlepszy revshare na rynku i bardzo dobrze rokujący na przyszłość