Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - GreenVolume - 30-01-2017 09:35

Kolejna sprawa. Czemu naliczenia w paczkach po 10 dolarów są takie malutkie? (poniżej jednego procenta)


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adamaa - 30-01-2017 09:59

Potrzebuję wymienić payzę na bitcoin lub skrill.
Prowizja do uzgodnienia.
Wysyłam pierwszy


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - GreenVolume - 30-01-2017 10:28

(30-01-2017 10:23)espo napisał(a):  
(30-01-2017 09:35)GreenVolume napisał(a):  Kolejna sprawa. Czemu naliczenia w paczkach po 10 dolarów są takie malutkie? (poniżej jednego procenta)

Naliczenia dla każdych paczek są do 2,5% - jak mają mniej wpływów danego dnia, no to naliczenia też będą mniejsze. Nie ma żadnych minimalnych, obiecanych naliczeń.


Jeśli ktoś chciałby w skrócie przeczytać sobie podsumowanie najważniejszych rzeczy na evencie, to zapraszam do artykułu:
http://hajstyle.pl/theadsteam-podsumowanie-pierwszego-eventu-w-polsce/

Czyli powinienem się modlić o to, żeby chociaż odzyskać to, co włożyłem. Sprzedaż widocznie jest kiepska.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 30-01-2017 12:29

(30-01-2017 10:23)espo napisał(a):  
(30-01-2017 09:35)GreenVolume napisał(a):  Kolejna sprawa. Czemu naliczenia w paczkach po 10 dolarów są takie malutkie? (poniżej jednego procenta)

Naliczenia dla każdych paczek są do 2,5% - jak mają mniej wpływów danego dnia, no to naliczenia też będą mniejsze. Nie ma żadnych minimalnych, obiecanych naliczeń.
Akurat z wplywami to nie ma to za wiele wspolnego bo naliczenia na paczkach za 50$ utrzymuja caly czas poziom 2%, poprostu jest to zacheta aby kupno paczek za 10$ i za 25$ sobie darowac a skupic sie tylko na paczkach za 50$


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - kanibal54d - 30-01-2017 13:31

Jestem świeżo po Evencie w Krakowie Smile
Na zamkniętym spotkaniu liderskim z właścicielami omawianych było sporo tematów.
Padło wiele sugestii, co można polepszyć, aby zapewnić TheAdsTeam jeszcze dłuższy żywot.
Co najważniejsze nie było sztucznej pompy.
Admini słuchali i mają rozważyć wiele propozycji. Mówili też o zmianach, które niebawem nastąpią.
Z ciekawostek. Niedługo pojawi się nowa usługa reklamowa Social Media.
Moje wrażenie jest takie, iż naprawdę chcą, aby ta platforma funkcjonowała jak najlepiej i jak najdłużej.
Jeżeli chodzi o podsumowanie informacji z otwartego i zamkniętego spotkania to pokolei ( są to informacje przekazane z ust właścicieli ):
-Za dwa tygodnie wchodzi TAT Academy jest to trzecia z czterech planowanych platform.
-Cały dochód ze wszystkich platform idzie do podziału w RevenueShare
-Na pytanie jaki % pieniędzy jest wynagrodzeniem właścicieli, powiedzieli że około 1%.
-Wypłaty w stosunku do wpłat są w stosunku 20/80, czyli 20% wypłat i 80% wpłat.
-W platformie nie będzie czegoś takiego jak wakacje od klikania reklam. Gdyż zatracona byłaby cała idea programu.
-Narazie nie jest planowana wszystkich kont. W przypadku, gdy istnieje podejrzenie multikonta taka osoba jest proszona indywidualnie o weryfikację.
-Nie będą pokazywane stany procesorów i taka polityka była prowadzona od początku.
-Nie chcą przyciągać ludzi stanem procesora tylko samym projektem
-Nie chcą także przyciągać hakerów stanem procesora.
-Zapewniali także, że pieniądze są dobrze zabezpieczone przed atakami hakerów i możliwością dostania się osób postronnych
-Panel administratora nie jest połączony z możliwością robienia wypłat.
-Wszystkie wypłaty są robione manualnie
-BTC trzymają także na wielu portfelach, żeby zminimalizować jakiekolwiek ryzyko.
-W marcu wystartuje TheAdsTeam PRO
-W TAT PRO będzie dostępny kreator tworzenia landing page oraz banerów, tunel sprzedażowy, social media menager, autoresponder. Można będzie także umieścić stworzony LP na swojej domenie.
-Po odpaleniu TheAdsTeam Academy i PRO pokażą dochody jakie uzyskują z tytułu Shopping, Academy i PRO.
-Kolejny Event odbędzie się w Londynie, natomiast kolejny event w Polsce odbędzie się w Warszawie w Maju


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 30-01-2017 14:15

(30-01-2017 12:29)rafi213 napisał(a):  
(30-01-2017 10:23)espo napisał(a):  
(30-01-2017 09:35)GreenVolume napisał(a):  Kolejna sprawa. Czemu naliczenia w paczkach po 10 dolarów są takie malutkie? (poniżej jednego procenta)

Naliczenia dla każdych paczek są do 2,5% - jak mają mniej wpływów danego dnia, no to naliczenia też będą mniejsze. Nie ma żadnych minimalnych, obiecanych naliczeń.
Akurat z wplywami to nie ma to za wiele wspolnego bo naliczenia na paczkach za 50$ utrzymuja caly czas poziom 2%, poprostu jest to zacheta aby kupno paczek za 10$ i za 25$ sobie darowac a skupic sie tylko na paczkach za 50$
Jak z wpływami nie ma to za wiele wspólnego? Może to być celowe działanie ale wątpię, budżet z paczek nie jest połączony, więc jeżeli większość osób kupuje $50 to mają one wysokie/przyzwoite naliczenia, $10 może kupować mniejsza ilość osób i naliczenia mniejsze.
Chociaż na evencie ponoć zachęcano do kupna paczek po $50, bo wiadomo że wtedy kasa będzie dłużej w programie, więc właściwie sam już nie wiem jak jest Smile


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 30-01-2017 14:20

a skąd wiesz że budżet z paczek jest rozdzielony? jaki rev share tak robi ? i gdzie admini o tym wspomnieli bo może coś mi umknęło .


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Fox90 - 30-01-2017 14:24

(30-01-2017 14:20)rafi213 napisał(a):  a skąd wiesz że budżet z paczek jest rozdzielony? jaki rev share tak robi ? i gdzie admini o tym wspomnieli bo może coś mi umknęło .
Tak mi pisał sponsor który w programie jest od samego początku i pisał z supportem, właścicielami itp. Może to też się zmieniło, nie wiem. Kolejna rzecz, że nie widziałem nigdzie na grupie na fb ani gdzieś indziej żeby ludzie narzekali na spadek naliczeń na $10, a zrobiłoby się głośno bo co dziwne wielu ludzi kupuje czy kupowało $10.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - kanibal54d - 30-01-2017 17:41

Informacje płynące z Eventu odbieram mocno pozytywnie, dlatego dołożyłem trochę na zakup paczek reklamowych Smile

[Obrazek: GGhmPWP.png]


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - GreenVolume - 30-01-2017 19:51

Muszę Was przeprosić. Musiały wystąpić jakieś dziwne cuda z naliczaniem, bo obecnie kwota naliczenia za ten dzień wzrosła o jakieś 2,5 raza. Nie wiem jak i czemu ale skoro działa i nalicza, ok.