Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Babi - 26-06-2017 17:30

Jakie bieżące naliczenia, z czego, jak paczki wzięli, chyba o to chodzi z możliwością wycofania środków dla osób, które nie wypłaciły wkładu, że oddadzą paczki żeby ten wkład wyciągnąć z naliczeń.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 26-06-2017 18:50

tak tak masz racje Smile chyba źle zrozumiałem twój poprzedni post. Osoby które nie odzyskały wkładu powinny mieć wszystko bez zmian czyli ilość ad packów jaką miały przed zmianami no i naliczenia od pondz do piątku, naliczenia na weekendy niestety wylączyli.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - kanibal54d - 26-06-2017 23:22

Osobiście zakończyłem przygodę w programie, bo mam wyzerowane paczki. Raczej nie ma co się łudzić, że kiedyś one ruszą.
Jeżeli ktoś ma wyzerowane konto(wstrzymane paczki), a nie wypłacił jeszcze wkładu to trzeba napisać ticketa. Jeżeli brak odpowiedzi na ticketa, bądź jest jakiś problem postaram się pomóc. ( o ile admini zachowają się w porządku ) Wtedy proszę info na prv.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adik7276 - 27-06-2017 01:54

(26-06-2017 23:22)kanibal54d napisał(a):  Osobiście zakończyłem przygodę w programie, bo mam wyzerowane paczki. Raczej nie ma co się łudzić, że kiedyś one ruszą.
Jeżeli ktoś ma wyzerowane konto(wstrzymane paczki), a nie wypłacił jeszcze wkładu to trzeba napisać ticketa. Jeżeli brak odpowiedzi na ticketa, bądź jest jakiś problem postaram się pomóc. ( o ile admini zachowają się w porządku ) Wtedy proszę info na prv.


Wpłaciłeś kupe kasy. Wkład wyciągnąłeś? Pytam z czystej ciekawości.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - kanibal54d - 27-06-2017 10:21

Jeżeli mam zablokowane paczki to znaczy, że tak.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 30-06-2017 17:37

dzisiaj robili jakiś webinar widział może ktoś co nowego będzie?


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - RafaelMarston - 01-07-2017 16:34

Ja próbuje wypłacić wkład.. z obecnymi naliczeniami zajmie to pół roku ponad Big Grin Mam nadzieję, że kiedyś to zmienią. Osobiście nie polecam się pchać teraz w TAT


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 01-07-2017 20:02

Ogromny skrót z wczorajszego live: Po pierwsze, tłumaczą jak wiele można zyskać, korzystając z usług reklamowych TAT i mówią o mnogości rodzajów reklam, które możemy wykorzystać dla naszych zysków. Po drugie, o niewłaściwym promowaniu TAT przez niektórych liderów, którzy nie mówią ludziom o możliwościach reklamowych, przez co ludzie traktują TAT jak bank, a nie platformę reklamową. Po trzecie: mowa o reprezentantach regionalnych, do których można się zwracać zawsze, jeśli Wasz sponsor nie potrafi, lub nie chce Wam pomóc. Oczywiście nowi użytkownicy mogą wybrać swojego reprezentanta przy rejestracji, a Ci którzy już są w programie, mogą w profilu użytkownika także wybrać swojego reprezentanta. Na koniec Najam dodaje, że wszyscy powinni się uczyć o tym, jakie możliwości reklamowe daje TAT, oraz że prace nad TAT Pro i Crypto wciąż trwają, ale na razie skupmy się na właściwym promowaniu TAT, aby wszystko szło w dobrą stronę zarówno w revshare, jak i w akademii. Jeśli macie problem, wysyłajcie ticket, ale prosimy o cierpliwość, ponieważ kolejka jest duża i może to potrwać dłużej niż zwykle, ale możecie być pewni, że postaramy się rozwiązać Wasz problem.

P.S. Pamiętajcie, że pozytywne działania przynoszą pozytywne efekty Smile To tak ode mnie, na koniec Wink


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - cineek26 - 06-07-2017 07:27

(01-07-2017 16:34)RafaelMarston napisał(a):  Ja próbuje wypłacić wkład.. z obecnymi naliczeniami zajmie to pół roku ponad Big Grin Mam nadzieję, że kiedyś to zmienią. Osobiście nie polecam się pchać teraz w TAT

pół roku? to chyba większość już wypłaciłeś albo patrzysz na te nowe naliczenia? Lol
mi się rzygać już chce jak patrzę na tą stronę, a dobre 1-1,5 roku wypłacanie wkładu potrwa beka

PS. ale plusem jest czytanie oficjalnej grupy. Zawsze się można pośmiać z łatwowiernych muslimów co kolejne tysiące $$ wpłacają do programu


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Kolgent12 - 06-07-2017 10:12

Witam, miałem konto w TheAdsTeam, wypracowałem tam około 400$ i zostały mi dwa AdPacki po 10$ oraz około 15$ na koncie, ostatnio wszedłem patrzę na wszystkich kontach 0$, założyłem ticketa o zwrot, po 4 dniach wchodzę a ticket status CLOSE, a w dodatku zniknęły mi te dwa adpacki jest ktoś w stanie mi pomóc?