Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com (/Temat-Theadsteam-110-120-www-theadsteam-com-139807)



RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 21-06-2017 17:53

Muhammad Azam
8 min
Update: We know everyone is waiting for the good news but due to some technical issues the tech team could not finish the new implementation. They have promised to do whatever it takes and finish it by tomorrow. We would like to apologies for the inconvenience caused.
Admin,
TheAdsTEAM.
Aktualizacja: Wiemy, że wszyscy czekają na dobre wieści, ale ze względu na pewne problemy techniczne, technicy nie mógł dokończyć nowych realizacji. Obiecali zrobić co trzeba i dokończyć to jutro. Chcielibyśmy przeprosić za niedogodności.

Administratora,
Theadsteam.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Karbon - 21-06-2017 18:49

Ale czemu piszecie o nim jakby upadł skoro w dalszym ciągu działa? Big Grin


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - Babi - 21-06-2017 19:01

Nawet jeżeli wrócili by wszystko tak jak dawniej, myślisz, że ludzie nadal ochoczo po czymś takim by reinwestowali, czy mielibyśmy doczynienia z masową ewakuacją środków?


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - adik7276 - 21-06-2017 23:23

(20-06-2017 15:41)Serkownik napisał(a):  
(20-06-2017 12:14)k4rol napisał(a):  Haha zabawny jesteś. Tak zmanipulowali ludzi i każdy uwierzył że biznes na lata itd

serio uwierzyles ? kto jest Twoim sponsorem ?
chyba w mx nie byles zeby wierzyc w takie bajki dalej
tam sie cuda dzialy i zmieniali regulamin bez uprzedzenia
tu tak samo zrobili
pierwszy sygnal jak wyplaty x2 depozyt wprowadzili byl dobrym momentem do opuszczania programu
mi sponsor w kwietniu powiedzial okolo ze juz nie reinwestuje i tylko wyplaca
postapilem tak jak powiedzial i mi zostalo tylko 22$ w paczkach
pozdro Adik Smile
albo SEC albo jakas dziura w systemie albo użytkownicy kradna albo mala sprzedaz albo haker albo znika bez sladu albo smieci sie spala Big Grin duzo tych wymowek w tego typu revsherach czy tam hyip bylo slychac
Uwazaj nastepnym razem Smile

I to mnie cieszy. Dobrze że wypłaciłeś i nie straciłeś. Dlatego też z mojej sygnatury TAT już dosyć dawno zniknął. Ale mikussy i inne bełkoty nadal powiedzą że jestem naganiaczem Tongue

Pozdrawiam impreza

Edit: Co do TAT, nie łudźcie się że powstanie. Jeszcze takich cudów nie było żeby ktoś wpłacał do upadającego programu, a bez tego (bez wpłat) ani rusz. Jeżeli coś ruszy to tylko w sytuacji gdy zresetują paczki, albo zrobią takie coś jak w MX, a przez to 90% ludzi ucieknie. Niebawem na horyzoncie pojawi się nowa "perełka revsharowa" i karuzela kręci się od początku.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 22-06-2017 10:37

#TAT

Wszystkie paczki zakuoione do 22.06 są w stanie pauzy i pojawią sie gdy firma stanie na nogi (nieskromnie powiem że wątpie by kiedyś się jeszcze pojawiły Wink )
Paczki zakupione po 22.06 naliczaja dla tych którzy nie wypłacili jeszcze wkładu.
Jeśli ktoś wypłacił wiecej (limity chyba nadal obowiazują) jego konto jest wyzerowane, no ale może zawsze zacząć od nowa Wink.

Moja opinia:
Absolutnie nie zgadzam się z takimi warunkami, pomimo iż wiem na 100%, że właściciele chcą utrzymać ten statek na powierzchni to takie działania, można porównać do zwykłej kradzieży. Z jednej strony staram się ich zrozumieć, z drugiej strony jest to nieuczciwe dla wielu użytkowników. Ja sam nie będę się wykłócał bo z programu wypłaciłem tyle ile udało mi się uzbierać z prowizji, czyli na dobra sprawę nie wypłaciłem nawet wkładu. Prowizja jest to akurat wynagrodzenie za działania na korzyść firmy, dlatego należy się! Mogę powiedzieć tylko że tak samo jak i oni się zawiedli na wielu liderach to i ja zawiodłem się na właścicielach, w taki sposób nie prowadzi się biznesu.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - twardy - 22-06-2017 10:43

(22-06-2017 10:37)k4rol napisał(a):  Prowizja jest to akurat wynagrodzenie za działania na korzyść firmy, dlatego należy się! Mogę powiedzieć tylko że tak samo jak i oni się zawiedli na wielu liderach to i ja zawiodłem się na właścicielach, w taki sposób nie prowadzi się biznesu.

Jakiej firmy? Jakiego biznesu... Czlowieku... to jest HYIP, zwykla piramida, ktora ma za zadanie NACIAGNAC ludzi na kase.

hahahaha xD

1. uczciwosc
2. piramida

Mozesz wybrac tylko jedno z dwoch powyzszych punktow.

Firma beka Biznes beka

No po prostu no nie xD


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - antykt - 22-06-2017 10:56

tmt wznowili wypłaty


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - devilll - 22-06-2017 12:31

(22-06-2017 10:37)k4rol napisał(a):  #TAT

Wszystkie paczki zakuoione do 22.06 są w stanie pauzy i pojawią sie gdy firma stanie na nogi (nieskromnie powiem że wątpie by kiedyś się jeszcze pojawiły Wink )
Paczki zakupione po 22.06 naliczaja dla tych którzy nie wypłacili jeszcze wkładu.
Jeśli ktoś wypłacił wiecej (limity chyba nadal obowiazują) jego konto jest wyzerowane, no ale może zawsze zacząć od nowa Wink.

Dla tych którzy nie wypłacili wkładu, pracują stare paczki normalnie, nie tylko te zakupione po 22. Także nieprecyzyjnie to przekazałeś.


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - k4rol - 22-06-2017 21:46

....


RE: Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com - rafi213 - 22-06-2017 22:19

Breach of Terms & Conditions:

Our support team has been notified by member that some people (TAT members) are trying to discredit the company, spread lies and rumours.

Any breach of terms and conditions will be taken very seriously by TheAdsTEAM and members will have their accounts blocked permanently if they are found breaching any terms and conditions.

TheAdsTEAM

Już się zaczyna jazda, teraz brakuje jeszcze aby weryfikacje wprowadzili