Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kruq1337 - 21-03-2017 20:52

Wypłata cofnięta, tak jak było powiedziane. Bez paniki Smile Może się mylę, ale czytam te posty i najwięcej do powiedzenia na temat tego kiedy program upadnie mają ludzie z takim stażem jak ja w inwestycjach, czyli, że skyllex to ich pierwszy temat. Już jest jedno forum na którym się ludzie przekrzykują, robią nawet zakłady kiedy co padnie, jeden nawet se bloguje na ten temat (typa nie czaje). Tam jak widać z tym moderacja i ludzie nie mają problemów to może ci co najbardziej trzęsą portami niech tam się wybiorą, bo jak tutaj dołączałem to było niespełna 20 stron w temacie, konkretne info, zero jakiś krzywych faz. Teraz jakby odjąć te posty, które nic nie wnoszą do tematu a sieją jedynie ferment to nie wiem czy by chociaż z połowa z tych 96 stron została.
PEACE


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 21-03-2017 20:56

wszystkie dwie z 19 i 20 cofnięto przed chwila


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 21-03-2017 20:59

Czyli jest jakiś postęp, osobiście czekam na spotkanie w Germanii. Potem podejme decyzje co dalej.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Grzmociarz - 21-03-2017 20:59

To chyba dobrze, że świeży ludzie w tym temacie sceptycznie podchodzą do tego. Dużo starszych ludzi na takich jak my zarobili przez programy partnerskie więc czemu mieliby pisać inaczej Big Grin Cichą nadzieję też mam, bo to fajny program.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 21-03-2017 21:46

To ja wam wrzucę coś odnośnie grup FB i osób tam należących. Dzisiaj wszedłem do drugiej grupy bo tam jeszcze nie blokują komentarzy po czym na mesengerze dostałem po kilku minutach taką propozycję :

[Obrazek: 2qcdlwp.jpg]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 21-03-2017 21:50

naganiacz naganiacza goni


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 21-03-2017 22:35

Nie zlecajcie nowej wypłaty jeśli wcześniejsza nie jest jeszcze "complete" (zrealizowana). Dostosujcie się ponieważ znowu będzie problem i będą podobno blokować konta.
video


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 21-03-2017 22:52

(21-03-2017 22:35)skint napisał(a):  Nie zlecajcie nowej wypłaty jeśli wcześniejsza nie jest jeszcze "complete" (zrealizowana). Dostosujcie się ponieważ znowu będzie problem i będą podobno blokować konta.
video

Dokładnie , po to nam anulowali wypłaty aby zawsze od tej pory zlecać jedną , kiedy będzie complete zlecamy następną.
Zlecanie kilku wypłat i tak wam nic nie da.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - satan666 - 22-03-2017 00:58

witam wszystkich, juz nie daje rade na tym innym forum,
zlecilem przed chwila wyplate na 95$ zobaczymy co z tego bedzie, jestem dobrej mysli ze jeszcze pociagnie troche ten program, zeby kazdy zarobil i wyciagnal depo. co chwile cos dodaja mam nadzieje ze lipy nie zrobia.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 22-03-2017 02:25

(22-03-2017 00:58)satan666 napisał(a):  witam wszystkich, juz nie daje rade na tym innym forum,
zlecilem przed chwila wyplate na 95$ zobaczymy co z tego bedzie, jestem dobrej mysli ze jeszcze pociagnie troche ten program, zeby kazdy zarobil i wyciagnal depo. co chwile cos dodaja mam nadzieje ze lipy nie zrobia.

Nie ma takiej możliwości żeby każdy zarobił. To hyip. Jednak myślę że koniec jest bliski. Fala wypłat i panika zamyka KAŻDY program w bardzo szybkim czasie. A jak widać gołym okiem tutaj panika jest już ogromna, a wypłaty lecą nawet kilkudolarowe.
W wielu miejscach Skyllex jest już oznaczony jako SCAM. Jeżeli sami wstrzymali te wypłaty celowo przez spadek wartości Bitcoina to była to chyba najgorsza z możliwych decyzji. Chyba że zaczęło brakować pieniędzy i stąd te kombinacje - wtedy już nic nie pomoże.

Mimo wszystko wolałbym się mylić.