Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 17-03-2017 21:29

Jakby to co mowil bylo prawda <3 to bede szczesliwy i bogaty Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 17-03-2017 21:35

ponowić wpate trzeba robili porządki to i wyplat nie było


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Joalok - 17-03-2017 23:24

Też zainwestowałam w skyllex i mam nadzieję, że pociągnie jeszcze trochę.


Tutaj zarabiam:
https://skyllex.com/?ref=92852
razzletton


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 18-03-2017 00:08

A ja napisze całkowicie szczerze najlepszy typowy hyip z jakim miałem doczynienia od blisko 2 lat, chociaż na codzień zarabiam na rev share mam nadzieje ze pozarabiamy chociaż jeszcze kilka miesięcy. Widać że firmie zależy aby dalej istnieć, jeśli przyjmiemy że dzialają od czerwca to juz 9 miesiąc Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 18-03-2017 00:30

Podejście mają dość konkretne do "inwestorów", ja działam dalej bo to jedyny program który może mi chociaż częściowo ulżyć w życiu i spłacić chociaż część zobowiązań


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MateuszJK - 18-03-2017 00:40

Jak spotkanie się odbędzie to tak na 2 miesiące spokój i bez stresu ze sie zwinął.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 18-03-2017 06:37

Są dwie możliwości: wychodzimy z programu i śpimy spokojnie, przestajemy płakać i lamentować za każdym razem kiedy coś zmieniają.. albo zostajemy, ryzykujemy i zarabiamy dalej. Ja już jakiś czas temu podjąłem decyzję że zostaję tutaj do końca, nieważne czy ten koniec będzie w najbliższym czasie czy za pół roku. Mam nadzieję że wszystkie anulowane wypłaty zostaną zrealizowane i wszystko wróci do normy a Skyllex da nam wszystkim jeszcze nieźle zarobić.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Majkel47 - 18-03-2017 07:08

Hej jest ktos w stanie mi wyslac zrzut ekranu z ostatnich dni jak wam sie naliczaly pakiety dzienne? Bardzo wazne to jest dla mnie. Przy naliczaniu ponad 2$ dziennie?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 18-03-2017 10:04

Dostalem wyplatke a Wy?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 18-03-2017 10:31

u mnie też już jest, wraca wszystko do normy super