Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 16-03-2017 15:37

Wypłatka zlecona wczoraj o 21 , już na koncie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 16-03-2017 16:04

(16-03-2017 15:06)pab28 napisał(a):  Mam nadzieje że siejecie nie potrzebną panikę macie jakieś twarde dowody bo domysły to za mało.

nikt nie sieje paniki, czytaj posty ze zrozumieniem, póki co nadal zarabiamy


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pab28 - 16-03-2017 16:46

Cytat:nikt nie sieje paniki, czytaj posty ze zrozumieniem, póki co nadal zarabiamy

To było do gościa co napisał ze 26 marca definitywny koniec to się zdziwiłem.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 16-03-2017 16:50

Wypłatka o czasie jak zawsze Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kazekkazekkazek - 16-03-2017 17:11

Ja założyłem konto przedwczoraj, wczoraj zleciłem wypłatę pierwszych odsetek i do tej pory pusto na blockchain... macie jakiś pomysł... ?



[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 16-03-2017 17:12

Zlecałeś wczoraj wypłate o 22... poczekaj spokojnie , ile razy można mówić , że maja do 24h czas na wysłanie...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Jankus91 - 16-03-2017 17:19

Ja tam się cieszę że zdążyłem założyć 2 dni temu glimpse jeszcze hehe!!


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - b100roz - 16-03-2017 17:21

(16-03-2017 14:47)rafi213 napisał(a):  Nie do końca masz racje, gdyby wprowadzili jakąś mega promocję typu kupujesz pakiet glimpse dostajesz drugi gratis to by mogło oznaczać zbieranie kasy na sam koniec, a tutaj wiekszosci osób po prostu nie stać na wejście na pakiet za 5k$, inni dwa razy sie zastanowia za czym to zrobią. Pakiety miningowe były bardzo mało popularne do tej pory poza tym prowizja z nich dla sponsora z racji długiego czasu trwania bedzie wpadac znacznie rzadziej wiec możliwe ze to oto chodzi. Po świętach tez juz niektórzy głosili upadek programu.
No ale kazdy ma swój rozum, jeśli ktos odzyskał wkład do tej pory nic tak na prawde nie ryzykuje gorzej mają osoby które jeszcze nie odzyskaly wkładu


rafi z tego co wydaje mi się, to pakiety miningowe nie generują w ogóle, żadnych prowizji od polecenia. Prowizję są tylko od "Depozytu", dla sprawdzenia wczoraj załozyłem Mining i sponsor nie dostał do dnia dzisiejszego zadnej prowizji. Dotychczas z Glimpse były po chwili.

(16-03-2017 17:11)kazekkazekkazek napisał(a):  Ja założyłem konto przedwczoraj, wczoraj zleciłem wypłatę pierwszych odsetek i do tej pory pusto na blockchain... macie jakiś pomysł... ?



[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

to chyba ocziste. Poczekac. ludzie cierpliwosci troche... 1 wyplate powinienes meic dzisiaj ok 20 wydaje mi sie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 16-03-2017 17:47

Z tego co pamiętam były dwie opcje: Affiliate program passive income (dla pakietów typowo inwestycyjnych jak Ascent czy Glimpse) oraz Affiliate program for mining.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kazekkazekkazek - 16-03-2017 18:12

Miliście racje przed chwilą wpłata przyszła Smile