Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 14-03-2017 16:26

statystyki na stronie głównej i tak są troche pompowane Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-03-2017 17:28

(14-03-2017 15:31)KiviKiviKivi napisał(a):  Trochę niewłaściwie się wyraziłem, chciałem po prostu wiedzieć, jak duży musi być przyrost ilości nowych użytkowników, żeby program mógł na spokojnie iść dalej.

Na tym etapie programu już to trudno wyczuć , poza tym są to tylko rejestracje a nie osoby które coś zainwestowały. Po swojej strukturze np. moge powiedzieć że ponad połowa osób która się zarejestrowała nie podjęła żadnego działania mimo że codziennie ktoś wrzuca screeny z wypłatami.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - KiviKiviKivi - 14-03-2017 18:23

(14-03-2017 16:26)szybkikwit napisał(a):  statystyki na stronie głównej i tak są troche pompowane Big Grin

Dzięki! Takiej odpowiedzi szukałem!

(14-03-2017 17:28)rafi213 napisał(a):  Na tym etapie programu już to trudno wyczuć , poza tym są to tylko rejestracje a nie osoby które coś zainwestowały. Po swojej strukturze np. moge powiedzieć że ponad połowa osób która się zarejestrowała nie podjęła żadnego działania mimo że codziennie ktoś wrzuca screeny z wypłatami.

Czyli wysokie ryzyko ma to do siebie, że właściciel "dodaje trochę smaczku do statystyk".

// Offtop: rafi213: Póki nie mogę Ci wysłać pw, to mógłbyś mi powiedzieć czy warto się kierować statystykami ze strony Tea House??


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Fox90 - 14-03-2017 19:28

W żadnym programie nie kieruj się ani ich opisem odnośnie tego czym się zajmują ani statystykami przez nich udostępnianych. W niektórych monitorach możesz sprawdzić jaka jest tendencja i ile u nich samych jest zgłoszonych wpłat do danego programu, co pomaga jedynie mniej więcej oszacować zainteresowanie danym programem.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Jankus91 - 14-03-2017 19:39

Kolejny glimpse poleciał dziś Smile
Pozdr ??


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - KiviKiviKivi - 14-03-2017 20:12

Fox90 dzięki!


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 14-03-2017 20:19

Statystyki w Skyllex mogą być nawet prawdziwe ale trzeba pamietać że tam też są uwzgledniane konta puste tzn ktos zrobił rejestracje i konto porzucił.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 14-03-2017 21:14

Według mnie skyllex się dobrze trzyma Smile i oby tak dalej.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 15-03-2017 21:01

!MEGA WAŻNA INFORMACJA !!
"Drodzy partnerzy firmy Skyllex!

Gratulacje dla każdego inwestora i partnera z wzrostu i dynamiki rozwoju firmy !!! 16.03.2017 Skyllex podpisały pakiet dokumentów i przystąpił do kolejnego kroku - uzyskanie licencji od Skyllex. Aby przejść do następnego kroku, musimy podwyższyć limity dotyczące planów Ascent, Glimpse. Teraz wejście do programu Ascent wynosi od 5.000 $ do $ 29.999. Plan Glimpse wynosi od $ 30000 do $ 100,000. Jest to jeden z najsilniejszych wstrząsów w rozwoju Skyllex, a Twoja szansa, aby stać się niezależnym finansowo, człowiekiem sukcesu. Z poważaniem, administracja Skyllex."

Niestety ostatnie chwile aby odpalić Ascenta lub Glimpse w normalnej cenie, pozostanie nam już tylko Mining


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MaLiN - 15-03-2017 21:14

(15-03-2017 21:01)rafi213 napisał(a):  !MEGA WAŻNA INFORMACJA !!
"Drodzy partnerzy firmy Skyllex!
16.03.2017 Skyllex podpisały pakiet dokumentów i przystąpił do kolejnego kroku - uzyskanie licencji od Skyllex.

Ktoś mi to wytłumaczy, jak Skyllex ma uzyskać od Skyllex licencje?

Ogólnie to może oznaczać już pomarańczowe, a nawet czerwone światełko, że coś może się dziać.