Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wegen - 04-03-2017 12:34

Zamierzam wejść za 50$ i teraz pytanie Serwer A1 czy pakiet Ascent ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 04-03-2017 13:30

Pakiet Ascent bo masz około 1,67% dziennie a w serwer A1 tylko 1% dziennie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rotkiw19 - 04-03-2017 17:12

Dzisiejsza wypłata po dwóch godzinach na portfelu Big Grin Czekam na koniec pakietu i leci reinwestycja Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - MateuszJK - 04-03-2017 18:52

Jak można w ładować kasę w A1 A2 i A3 beka
Możecie mnie hejtować ale kalkulator chyba każdy ma pokerface


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Zioomek - 04-03-2017 19:23

do tej pory właściciel co powiedział to zrobił, nawet przerwa pod koniec roku została zapowiedziana z wyprzedzeniem a i tak był płacz i zgrzytanie zębów, mimo tego wszystko po nowym roku wróciło do normy i w dalszym ciągu jest ok, niema co wróżyć, działa płaci to po co wysuwać niepotrzebne wnioski Smile więc pozostaje dalej inwestować! kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Smile)


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - fresholl - 05-03-2017 11:50

Glimpse za minimum wrócił, leci reinvest, bo dlaczego nie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 05-03-2017 14:33

Ja tez przed chwilą odnowilem Glimpse zarabiamy dalej Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Pawelmix1 - 05-03-2017 14:40

(04-03-2017 19:23)Zioomek napisał(a):  niema co wróżyć, działa płaci to po co wysuwać niepotrzebne wnioski Smile więc pozostaje dalej inwestować! kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Smile)

Właśnie po to jest to forum, żeby wyciągać wnioski. Nie ma co też mydlić oczu, że wszystko jest w 100% w porządku. Rozmawiajmy, spekulujmy, piszmy własne doświadczenia. Wiadomo, że dnia zakończenia skyllex nie zna nikt, ale myślę, że przy odpowiednich wnioskach jesteśmy w stanie wyciągnąć kasę przed końcem Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rotkiw19 - 05-03-2017 17:43

Narazie skyllex ma sie dobrze i ciagle płaci Wink ja sie chyba na dniach pokuszę o kolejne depo Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Ron - 05-03-2017 19:30

Ja jestem barrdzo zadowolnony i zostane ze Skyllexem do konca dni Smile