Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 29-11-2016 22:05

Cytat:jak któryś straci i pobiegnie do rodziców to wtedy Wam czkawką odbiją się te prowizje...

W temacie jak i na oficjalnej stronie programu jest jasno napisane że jest to firma inwestycyjna. Inwestycja z definicji niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy, akceptując regulamin automatycznie podpisujesz się pod tym i NIKT nie zwróci Ci straconych pieniędzy.

Osobiście kupiłem pakiet Ascent za 200$ a w najbliższym czasie dorzucę 500$ w mining impreza
@rafi213 niezły depozyt Rolleyes


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 29-11-2016 22:09

no ja tak zawsze podchodzę: pół na pół Smile
Nikt nie wie co siedzi w głowie właściciela i nie powie ci że np. firma przestanie płacić za x czasu.
Na chwilę obecną jak prześledzisz temat cały zauważysz że wygląda to bardzo dobrze, każdy kto inwestuje wypłaca codziennie zyski, mało tego właściciel opisał kiedy nie będzie juz przyjmował inwestorów nowych oraz twierdzi ze depozyty mamy ubezpieczone, więc tak na prawdę to ja daję 70% że zarobisz a 30% że nie zarobisz jeśli zainwestujesz teraz.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 29-11-2016 22:21

@xFiolet niezależnie od tego ile wpłacisz, zainwestowane pieniądze zwrócą się w ciągu dwóch miesięcy (pakiet Ascent bez reinwestycji) później zarabiasz nic nie ryzykując. Nikt nie wie czy firma zwinie się jutro czy będzie wypłacalna przez kolejne lata, to właśnie ryzyko które tutaj podejmujemy. Osobiście uważam, że można nieźle na tym zarobić- nie polecam programów w które sam nie inwestuję.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 29-11-2016 22:37

(29-11-2016 21:48)Fox90 napisał(a):  Serio tak jesteście pazerni na prowizje, że nawet dzieci w to wkręcacie? Gratuluje, jak któryś straci i pobiegnie do rodziców to wtedy Wam czkawką odbiją się te prowizje...

Kolega grzecznie spytał, a my grzecznie odpowiadamy. Nikt tutaj nikogo w prowizje nie wkręca Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - walt669 - 30-11-2016 14:09

raczej srednio dobry interes... zbyt duze ryzyko


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 30-11-2016 16:40

(30-11-2016 14:09)walt669 napisał(a):  raczej srednio dobry interes... zbyt duze ryzyko

W każdym hyipie czy biznesie jest ryzyko. Kogo nie stać na chociaż minimalne ryzyko nie zarabia w internecie.
Ja już w sumie 4 depozyt zrobiłem w Skyllex i codziennie wypłacam zyski Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 30-11-2016 19:25

To co? Jutro webinar z Putinem? TongueTongue
[Obrazek: fhKecbY.jpg]


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 30-11-2016 21:02

widzę, że support Skyllex z poczuciem humoru Big Grin webinar już jutro- może dowiemy się jakiś ciekawych informacji i planach na przyszłość.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 30-11-2016 21:36

webinar po rosyjsku jak zwykle, trzeba tłumacza załatwić Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Toczak - 02-12-2016 20:12

Ja również zaryzykowałem - jak na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego programu. Wpłaciłem 100$, a w najbliższym czasie planuję kolejne wpłaty. Liczę się z tym, że mogę wszystko stracić, nic nie jest pewne. Jednakże na razie każdy, kto zainwestował jest bardzo zadowolony z rezultatów - w tym również ja.