Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - drought - 01-03-2017 18:16

Doszła opcja inwestycji w ropę Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 01-03-2017 18:56

W ten model inwestycyjny to już wejdą tylko grube ryby. Zyski niesamowite. Ale znowu z drugiej strony jak wejdzie kilka osób i te cykle 160 dniowe będą się kończyły to trzeba uważać. 1300% to niesamowity zwrot i niesamowity cios dla firmy. Możliwe że będą zbierali w ten sposób kasę przed ostatecznym strzałem. Pozostaje się tylko domyślać, ale takie ogromne zyski są niebezpieczne dla programu.


Edit: Jeszcze teraz zauważyłem tą większą inwestycję dającą 2685%. To już gwóźdź do trumny jeżeli ktoś wejdzie za przynajmniej 100 tys.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 01-03-2017 19:16

Wprowadzono pakiety dla bogatych inwestorów, najkrótszy 160 dni z minimalną inwestycją 50 000 $
Webinar jest po rosyjsku jak dostanę tłumaczenie to wrzucę od razu co i jak


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Pawelmix1 - 01-03-2017 19:41

(01-03-2017 18:56)adik7276 napisał(a):  ...1300% to niesamowity zwrot i niesamowity cios dla firmy. Możliwe że będą zbierali w ten sposób kasę przed ostatecznym strzałem. Pozostaje się tylko domyślać, ale takie ogromne zyski są niebezpieczne dla programu.

Edit: Jeszcze teraz zauważyłem tą większą inwestycję dającą 2685%. To już gwóźdź do trumny jeżeli ktoś wejdzie za przynajmniej 100 tys.

Dokładnie to samo chciałem napisać, po wejściu na stronę skyllexa. Nowym inwestującym radziłbym wstrzymać się z wpłatami przynajmniej do końca marca, bo jak kolega wyżej pisał - możliwe, że przygotowują się do myknięcia z forsą.

BTW: Obiło mi się o uszy, ze QBE oficjalnie potwierdził, że wszystkie depozyty w skyllex są u nich ubezpieczone. Na oficjalnej stronie QBE, "skyllex" wpisane w szukajce nic nie wyszukuje. Ma ktoś na to jakieś dowody?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - wysoki01 - 01-03-2017 20:04

A ja wczoraj wpłaciłem kasę. Sad


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Pawelmix1 - 01-03-2017 20:15

(01-03-2017 20:04)wysoki01 napisał(a):  A ja wczoraj wpłaciłem kasę. Sad

Spokojnie. Podkreślam, że są to tylko i wyłącznie moje spekulacje. Póki skyllex działa to nie ma co się przejmować Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adik7276 - 01-03-2017 20:21

Spokojnie nic się nie dzieje póki co, sam dorzuciłem pare dni temu. Jednak takie plany inwestycyjne w mojej opinii są bardzo niepokojące ponieważ wygląda to nie inaczej jak plan na wypchanie kieszeni przed zawinięciem się z rynku. Wystarczy policzyć ten ogromny zysk z 1300% czy 2800%.

Jedyny plus tego wszystkiego, albo może plus tego programu jest taki że inwestycja wraca po zamknięciu cyklu, a nie jest wliczana w dzienne naliczenia co oznacza że program może jeszcze działać i ostatecznie tylko nie wypłacą tych ogromnych inwestycji. Mam nadzieje że każdy rozumie o co mi chodzi. To tylko moja opinia i pogląd na całą sytuację, a co się stanie to czas pokażę.

Nasuwa mi się jedynie pewna myśl którą znalazłem w necie pare miesięcy temu, a mianowicie "Lepiej stracić okazję, niż pieniądze".


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 01-03-2017 20:29

spokojnie, jeszcze wcale nie jest powiedziane że na te nowe plany będą ludzie walić drzwiami i oknami.
Sami liderzy mogą wyczuwać że coś jest nie tak a kto jak nie ich będzie jedynie stać na taką wpłatę. Poza tym ma być jeszcze spotkanie liderów w Berlinie w marcu.
Ja mam jakoś przeczucie że skyllex nam pośmiga do tego czerwca Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 01-03-2017 20:51

ma ktoś oryginalny materiał z webinaru ?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 01-03-2017 23:16

Mamy wreszcie nowości, 2 nowe plany na rope. Zasady jak i kwota bardzo duża. Ale pewnie znajdą się maniacy tego.

Brent OIL
1) $50 000 do $500 000 dostępne do inwestycji
2) Zysk na 160 dni wynosi 1330%, kwota depozytu pozostaje bezzwrotna
3) Inwestor otrzyma 30% od zainwestowanej kwoty w ciągu 30 pierwszych dni
4) Inwestor otrzyma 1300% pozostałej kwoty ciągu 130 dni
5) Wszystkie zyski znajdą się na oddzielnym rachunku i będą one dostępne po zakończeniu

WIT OIL
1) $100 000 do $10 000 000 dostępne do inwestycji
2) Zysk na 190 dni wynosi 2685%, kwota depozytu pozostaje bezzwrotna
3) Inwestor otrzyma 35% od zainwestowanej kwoty w ciągu 30 pierwszych dni
4) Inwestor otrzyma 2600% pozostałej kwoty ciągu 130 dni
5) Inwestor otrzymuje 50% kwoty głównej inwestycji w ciągu 30 dni pozostałych
6) Wszystkie zyski znajdą się na oddzielnym rachunku i będą one dostępne po zakończeniu

Widzimy tutaj, że pierwsze 30 dni jest dniowe naliczanie, a później zacznie się odkładać na osobny portfel przez 130 dni a dodatkowo w planie WIT OIL mamy 50% jeszcze zwrotu dziennego w ostatnich 30 dniach inwestycji.

Dodatkowo program partnerski, też inny. 5 poziomów : 9%, 5%, 3%, 2%, 1%