Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - classytag - 24-02-2017 08:58

Czy mogłabym prosić o kontakt z kimś, kto ma jakąś wiedzę na ten temat? Pozdrawiam :)


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - fresholl - 24-02-2017 10:17

(24-02-2017 07:51)classytag napisał(a):  Witam wszystkich bardzo serdecznie. W marcu mam zamiar dołączyć do Skyllex, mam mały plan na sam początek. Mam jednak małą wątpliwość, dostałam kilka wiadomości od użytkowników, że program wkrótce tj. za parę miesięcy upadnie... stąd moje pytanie. Jest tutaj wiele ekspertów. Czy jest to możliwe? Trochę mi się nie chce w to wierzyć. Ostatnio do programu dołączyło kilka nowych inwestorów i wydaje mi się, że to przemawia za tym, że program się rozwija a nie dąży do upadłości.Może zapytam jeszcze inaczej. Czy w tym roku warto jeszcze inwestować? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę wiele sukcesów Smile

Hmm... Skoro masz info, że program będzie działał jeszcze "parę miesięcy" to nie wiem nad czym się zastanawiać skoro wyjmujesz co najmniej 50% w miesiąc? Wystarczy dwa miesiące, wyjmujesz wkład i dalej bawisz się bez ryzyka. Jeśli miałbym pewność, że program podziała jeszcze kilka miesięcy to z miejsca wykupiłbym jeszcze jeden pakiet glimpse, ale takiej pewności nie mam i nikt Ci takiej pewności zagwarantować nie może.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pepe99 - 24-02-2017 10:18

(24-02-2017 08:58)classytag napisał(a):  Czy mogłabym prosić o kontakt z kimś, kto ma jakąś wiedzę na ten temat? Pozdrawiam Smile

Jeśli chcesz wiedzieć kiedy ten program upadnie to polecam jakiegoś wróżbitę Smile

A tak całkiem serio to nikt tego nie wie, wystarczy przeczytać parę ostatnich stron tego wątku i od razu widać, że zdania są podzielone, ale ja jestem dobrej myśli... wg. mnie do czerwca podziała na 99%


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - drought - 24-02-2017 12:07

Popieram siwy355. Program prędzej czy później zdechnie ale korzystajmy ile można. To jest pierwszy program gdzie odważyłem się zainwestować 50$ i odrobiłem sporo, sporo mam w tym momencie w depozycie z reinwestycji, i starcza mi na tworzenie poduszki w innych programach. A jeden z drugim wrzuci 50$ zarobią z tego 150$ albo i więcej ale dalej będą płakać że stracili swoje 50 i nie popatrzą na to że są i tak do przodu. Tak jak poprzednik pisał, wypłacać i wyjazd bez marudzenia bo psujecie całą zabawę...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mariomax - 24-02-2017 12:24

Na tę chwilę nie ma żadnych sygnałów świadcządcych , że coś się psuje.
Zresztą na ostatnim webinarze właściciel mówił o tym , że są już na trzecim etapie załatwiania licencji bankowej .
Jeśli im to się uda , to będą mieli gwarancję rządu Australii na depozyty - coś jak u nas Bankowy Fundusz Gwarancyjny.
Bądźmy dobrej myśli i dopóki wszystko jest OK - to po prostu zarabiajmy ...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 24-02-2017 12:50

W te całe bajki o zakładaniu Banku , utworzeniu funduszu to ja nie wierze , niezła ściema Big Grin aczkolwiek odpalam glimpsa jeszcze raz bo myślę że jeszcze popłaci troche. w marcu ma byc spotkanie inwestorów w Niemczech


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 24-02-2017 13:48

A czy z tym spotkaniem inwestorów to tez nie jest przypadkiem kolejna ściema? he he he

mnie tam wali i dynda co gdzie i jak.... póki działa

może ujme tak:
KTO NIE RYZYKUJE TEN NIE PIJE SZAMPANA!


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Bartek99988 - 24-02-2017 14:03

Wypłata zlecona o 9:30, a na portfelu BTC jest już zaksięgowana Rolleyes
Coraz szybciej przychodzą wypłaty z Skyllex Huh


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 24-02-2017 17:56

(24-02-2017 13:48)Cometomecloser napisał(a):  A czy z tym spotkaniem inwestorów to tez nie jest przypadkiem kolejna ściema? he he he

mnie tam wali i dynda co gdzie i jak.... póki działa

może ujme tak:
KTO NIE RYZYKUJE TEN NIE PIJE SZAMPANA!

Wiadomo że trzeba ryzykowac Big Grin a ogolnie to może i ściema też z tym spotkaniem hehe ale zaproszenia ponoc juz dostali


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ChrisWit - 24-02-2017 18:41

Witam U mnie wypłata dochodzi srednio po 12 godzinach a u was?


[Obrazek: Snap64.jpg]