Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - StoneMan - 23-02-2017 00:20

@swaller
Sorry , ale skad wy to bierzecie ? Mi nigdy samo nie wygenerowało nowego adresu
Albo ci sie myli z hashem transakcji albo niewiem skąd wy to macie


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Pallado - 23-02-2017 00:44

To jeszcze pociągnę offtop. Przy próbie wysłania btc z bitbay na blockchain : Błąd. Niepoprawna kwota ( daję wypłać wszystko, ale nawet minimalne mniejsze kwoty nie chcą przejść). Ktoś coś?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 23-02-2017 00:46

Na blockchain po dokonaniu kazdej wplaty na moj portfel generuje mI nastepny adres. Jest to tylko ze wzgledow bezpieczenstwa (wysledzenie platnosci jest <praktycznie> niemozliwe).


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Fox90 - 23-02-2017 01:05

(23-02-2017 00:46)swaller napisał(a):  Na blockchain po dokonaniu kazdej wplaty na moj portfel generuje mI nastepny adres. Jest to tylko ze wzgledow bezpieczenstwa (wysledzenie platnosci jest <praktycznie> niemozliwe).
Mam od roku portfel na blokchainie i też mi się jeszcze nie zdażyło, żeby mi się zmienił adres, może trzeba gdzieś w opcjach takie coś ustawić Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 23-02-2017 01:20

Po angielsku opisane o co chodzi:

https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/210353663-Why-is-my-bitcoin-address-changing-


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 23-02-2017 09:59

(22-02-2017 23:29)stivi o napisał(a):  tak BitBay to giełda złe określiłem Kajetan jaki portfel polecasz ?

To zależy do czego - jeśli chodzi o portfele gorące (hot wallet), które cechują się większym ryzykiem, ponieważ korzystamy jednak z usług jakiejś firmy/organizacji, to ja osobiście korzystam z blockchain.info lub na telefon również z blockchain lub jaxx, dobry jest też mycelium. Ale to jest portfel czysto inwestycyjny - na codzień lecą tam do mnie przelewy przychodzące i wychodzące.

Natomiast do przechowywania BTC mogę polecić np. Electrum - jakikolwiek sprawdzony portfel offline - tylko uwaga, warto zrobić kopię zapasową, w razie gdyby dysk pieprznął Smile

Jeszcze bezpieczniejsze (chociaż jak zgubisz... Big Grin) są portfele typu Trezor, lub (tańszy i z możliwością trzymania innych krypto) - Ledger Nano S. Można pomyśleć też nad Paper Wallet.

Temat jest o Skyllexie, więc już nie spamuję tutaj o BTC. Jak jakieś pytania to prędzej na priv.

A jak wypłaty z wczoraj? Ja narazie czekam, ale no wiadomo - nie jest to długi czas. Inwestorów przynajmniej ze statystyk na stronie przybywa, na Alexie bijemy się z Niemcami o pierwsze miejsce, jest dobrze Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Bartek99988 - 23-02-2017 12:35

Wczoraj wypłata zlecona o 8:30 rano i była na portfelu BTC około 19


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-02-2017 13:33

Ja już od tygodnia mam wypłaty na portfelu tego samego dnia co zlecam, także kręci się fajnie.
Zapraszam osoby nowe które jeszcze się zastanawiają Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - skint - 23-02-2017 13:48

Zależy o której zlecisz wypłatę jeśli rano np: o godzinie 10:00 to masz tego samego dnia. Jak zlecisz np: o godzinie 17:00 - 18.00 to masz następnego dnia od 9:00 - 14:00.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - holidays - 23-02-2017 17:36

Nie przeraża Was największy inwestor Ivan z aktywnym depozytem 2,5mln $ ?
W sumie to wyciagą ogromną kasę przez to, a jak wiadomo admin musi zarobić.
Co o tym sądzicie?