Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - stivi o - 16-02-2017 22:59

Maciuś ma dzisiaj dyżur w tv to zadzwonię...


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 16-02-2017 23:38

To daj info co Ci powiedzial. Bedzie wiadomo czy milion zielony kredytu brac Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - w2ilku - 18-02-2017 15:34

Czy druga osoba z gospodarstwa domowego a dokładniej mój tato może założyć i wpłacić pieniążki na Skyllex (Oczywiście z innego konta bankowego) ? Wiem że to pytanie juz padało ale nir potrafiłem go znaleźć :/


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 18-02-2017 15:41

Tak może, skyllex zezwala na drugie konto z tego samego IP


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 18-02-2017 23:59

Przeszlo 70k userow. No to teraz zagwostka, dalej inwestowac, czy czekac jak to po 80k bedzie wygladac? Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 19-02-2017 11:41

Ja tam sie nie zastanawiam tylko inwestuje póki jeszcze płaci Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 20-02-2017 13:20

Ja też jeszcze wczoraj dołożyłem kolejne $1000, ale chyba już się ogarnę i więcej nie dołożę. Znam osoby, co po 200 k pln już mają wrzucone, leci ostro Skyllex :>


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Takitam111 - 20-02-2017 13:39

Siema, zalogowalem sie z potrzeby dobrego serca, choc mozliwe ze nie wszyscy uwierza w to co pisze. To prawdopodobnie pierwszy i jeden z ostatnich postow na tym forum.

Mieszkam od wielu lat w Australii, bardzo blisko rzekomego biura Skyllex. Jak admin chce, niech sprawdza adres iP w logach. Poniewaz mieszkam blisko, znajomy poprosil mnie, abym odwiedzil siedzibe Skyllex.

No i tak: firmy tam nie ma i nigdy nie bylo. Mam porobione zdjecia z lokalizacji - jedno pokazujace zestwienie firm w budynku, Skyllex tam nie ma. Recepcjonista powiedzial, ze wielu o to pytalo, i wielu zostalo odeslanych z kwitkiem. Podobno policja australijska prowadzi dochodzenie w tej sprawie, ale nie potrafil przekazac mi zadnych szczegolow niestety. Zreszta, nie dociekalem, bo mnie inwestowanie w piramidki zupelnie nie interesuje, ani nie zamierzam tez scigac policje z ciekawskimi pytaniami.

Rejestracja w ASIC wyglada na legalna, ale zostala zlozona na podstawie falszywych dokumentow. Jestem o tym na 100% przekonany, bo widzialem wyciag Skyllex z rejestru. Pod nazwiskiem dyrektora jest rok i miejsce urodzenia - 1978, Sydney NSW 2000. Nie ma opcji, aby ktos jako miejsce urodzenia podawal "SYDNEY". Ktos, kto zna adresowanie w Australii od razu zjarzy, ze urodzenie sie w dzielnicy "Sydney" i pod kodem "2000" to praktycznie niemozliwosc - 99% adresow w miescie nie posiada w ogole w swojej nazwie slowa SYDNEY, to taka drobna lokalna ciekawostka.

To tyle. Jak ktos chce, niech inwestuje, piramidki placa, ale jak to zwykle bywa, do czasu. Owe "inwestycje" wyliczane na stronie Skyllex to kompletna bajka i sciema. Nie ma zadnej ropy, forexu, itd., to wszystko kit - jako znam doskonale branze finansowa, to nawet nie chce mi sie tej "oferty" komentowac. Podobnie ropa czy nieruchomosci, totalny zart.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze komus zaoszczedzilem kasy.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - DonMike - 20-02-2017 13:49

Dobrze z pierwszej ręki usłyszeć, ale wiadomo było od początku jaki to program. Typowa piramidka Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - espo - 20-02-2017 13:50

(20-02-2017 13:39)Takitam111 napisał(a):  Siema, zalogowalem sie z potrzeby dobrego serca, choc mozliwe ze nie wszyscy uwierza w to co pisze. To prawdopodobnie pierwszy i jeden z ostatnich postow na tym forum.

Mieszkam od wielu lat w Australii, bardzo blisko rzekomego biura Skyllex. Jak admin chce, niech sprawdza adres iP w logach. Poniewaz mieszkam blisko, znajomy poprosil mnie, abym odwiedzil siedzibe Skyllex.

No i tak: firmy tam nie ma i nigdy nie bylo. Mam porobione zdjecia z lokalizacji - jedno pokazujace zestwienie firm w budynku, Skyllex tam nie ma. Recepcjonista powiedzial, ze wielu o to pytalo, i wielu zostalo odeslanych z kwitkiem. Podobno policja australijska prowadzi dochodzenie w tej sprawie, ale nie potrafil przekazac mi zadnych szczegolow niestety. Zreszta, nie dociekalem, bo mnie inwestowanie w piramidki zupelnie nie interesuje, ani nie zamierzam tez scigac policje z ciekawskimi pytaniami.

Rejestracja w ASIC wyglada na legalna, ale zostala zlozona na podstawie falszywych dokumentow. Jestem o tym na 100% przekonany, bo widzialem wyciag Skyllex z rejestru. Pod nazwiskiem dyrektora jest rok i miejsce urodzenia - 1978, Sydney NSW 2000. Nie ma opcji, aby ktos jako miejsce urodzenia podawal "SYDNEY". Ktos, kto zna adresowanie w Australii od razu zjarzy, ze urodzenie sie w dzielnicy "Sydney" i pod kodem "2000" to praktycznie niemozliwosc - 99% adresow w miescie nie posiada w ogole w swojej nazwie slowa SYDNEY, to taka drobna lokalna ciekawostka.

To tyle. Jak ktos chce, niech inwestuje, piramidki placa, ale jak to zwykle bywa, do czasu. Owe "inwestycje" wyliczane na stronie Skyllex to kompletna bajka i sciema. Nie ma zadnej ropy, forexu, itd., to wszystko kit - jako znam doskonale branze finansowa, to nawet nie chce mi sie tej "oferty" komentowac. Podobnie ropa czy nieruchomosci, totalny zart.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze komus zaoszczedzilem kasy.


Przecież pisałem już o tym, że sprawdzałem i biura tam nie mają Tongue Pewnie, że to ściema, każdy tutaj na forum o tym wie Tongue