Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 02-02-2017 01:59

Nie odpowiedzialem sam sobie. Jako ze chodzi mi o wklad ktory wplacam na inwestycje. Czy jest mozliwosc jego wyciagniecia czy musi on pozostac w systemie (nie chodzi mi tutaj o zyski naliczane codziennie!)?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - szybkikwit - 02-02-2017 02:01

No to napisałem Ci że zależnie od pakietu wkład odzyskujesz po 30 lub 25 dniach i możesz go sobie wypłacić, sam już wypłaciłem nie jeden wkład Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - swaller - 02-02-2017 02:02

To teraz wszystko jasne! Dziekowacza oswiecenie Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 02-02-2017 02:12

hihi a ja już "zarobilam" pierwsze 0,5$ Big Grin Big Grin Big Grin Czyli jestem na dobrej drodze do tych calych milionów i rzucenia pracy.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kruq1337 - 02-02-2017 11:19

(02-02-2017 02:12)Cometomecloser napisał(a):  hihi a ja już "zarobilam" pierwsze 0,5$ Big Grin Big Grin Big Grin Czyli jestem na dobrej drodze do tych calych milionów i rzucenia pracy.

"Najdłuższa podróż zaczyna się od zrobienia małego kroku" Big Grin


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 02-02-2017 17:29

ej dzieci moje drogie... takie pytanie bo coś gdzieś mi się obiło.

ten cały depozyt oddają w nasze ręce po 30 dniach tak? (i możemy go albo zabrać przelac spowroten na konto albo reinwestowac)

Czy moze mają na to oddanie jakiś większy okres czasu a po 30 dniach to tylko mamy odsetki a depozyt dopiero za jakiś czas??


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pepe99 - 02-02-2017 17:47

depozyt mamy po 30 dniach, dokładnie po tylu ile trwa program (ile naliczają się odsetki)


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Cometomecloser - 02-02-2017 18:24

A to zaszaleje


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - zumiss - 02-02-2017 21:13

Czy wam też strona strasznie wolno się ładuje??? Wiecie, czemu tak jest?


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - steel123 - 02-02-2017 21:24

(02-02-2017 21:13)zumiss napisał(a):  Czy wam też strona strasznie wolno się ładuje??? Wiecie, czemu tak jest?

Dodają nowy kod dla opcji do nowych inwestycji więc utrudnienia jeszcze potrwają.