Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - chachor - 17-01-2017 11:33

(15-01-2017 20:03)rafi213 napisał(a):  
(15-01-2017 18:42)chachor napisał(a):  Między czasie ja weszłem w gold flow, zobaczymy za 3 miechy co z tego wyjdzie.

Ja tam nie bardzo w to wierzę ale może będziesz miał szczęście i Odbierzesz apartament na Dominikanie Big Grin
ale tam nic nie pisze e to idzie w nieruchomoci

Dobra znalazłem, ale lipton.
Support w tej firme to jakiś niezły żart.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - EdyhNeb - 17-01-2017 13:23

@up
https://skyllex.com/realty


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Smiechu85 - 17-01-2017 17:51

(17-01-2017 11:33)chachor napisał(a):  
(15-01-2017 20:03)rafi213 napisał(a):  
(15-01-2017 18:42)chachor napisał(a):  Między czasie ja weszłem w gold flow, zobaczymy za 3 miechy co z tego wyjdzie.

Ja tam nie bardzo w to wierzę ale może będziesz miał szczęście i Odbierzesz apartament na Dominikanie Big Grin
ale tam nic nie pisze e to idzie w nieruchomoci

Dobra znalazłem, ale lipton.
Support w tej firme to jakiś niezły żart.

Gadalem z kimś kto kiedyś tak zrobił przez pomyłkę.
Otóż on odezwał się do właściciela Skyllexa na Skype i przedstawił sytuacje.
Środki zostały przerzucone na inny wybrany pakiet.
Wiec warto spróbować Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 17-01-2017 18:48

Tak ale było to z początkiem jak powstał pakiet gold flow , teraz wiem że ostatnio ktoś próbowal zmienić i niestety nie powiodło się, no ale próbuj w takiej sprawie to wiem że najlepiej walić do Tomasa na Skype i mu się troszkę pożalić Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - EdyhNeb - 17-01-2017 19:52

(17-01-2017 11:33)chachor napisał(a):  
(15-01-2017 20:03)rafi213 napisał(a):  
(15-01-2017 18:42)chachor napisał(a):  Między czasie ja weszłem w gold flow, zobaczymy za 3 miechy co z tego wyjdzie.

Ja tam nie bardzo w to wierzę ale może będziesz miał szczęście i Odbierzesz apartament na Dominikanie Big Grin
ale tam nic nie pisze e to idzie w nieruchomoci

Dobra znalazłem, ale lipton.
Support w tej firme to jakiś niezły żart.

Gold Flow też na początku mnie kupił i sam planowałem zainwestować w ten tryb, ale na fp mi odmówili. 1100 % profitu przy kwocie nawet 250 $ przyciąga, nie powiem.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 17-01-2017 20:25

myślę że ten pakiet ma mieć tylko wydźwięk marketingowy, jeszcze nie widziałem dowodów na to aby ktoś odebral tą nieruchomość


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - kruq1337 - 17-01-2017 20:46

Co do gold flowa to taka zabawna historia.
Jacyś kumple mojego znajomego wykrzesali po 5k zielonych i weszli kapitałem 25k$ w ten pakiet. Jakież było ich zdziwienie jak po miesiącu okazało się, że kasa zamrożona Big Grin Trzeba czytać uważnie co jest grane.
Tak samo ja dziś się dopiero ogarnąłem, bo miałem zamiar wejść 1k zielonych w 55%, po miesiącu wyjąć wkład i działać dalej na 55% profitem ale przecież z profitu nie da rady wejść bo braknie jakieś 240$ więc albo grubo albo wcale i lece 2k zielonego papieru. Kasa niech się robi do czerwca (oczywiście przy dziennych wypłatach) potem zobaczę jak sprawa z certyfikatem się będzie miała i co z założeniami na pierwszą połowę 2017, jak wykonają i dostaną licencje to zostaje jak nie to zwijam kase i manatki na inną platformę Wink


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 17-01-2017 21:22

@up no i bardzo dobre podejście, a ja dodam że Skyllex jeszcze bardziej przyspieszył pykło ponad 42 tys:

[Obrazek: t9cxm8.jpg]

Kto jeszcze się przygląda powinien rozważyć mocno jakąś tu inwestycję Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - steel123 - 17-01-2017 21:44

Prężnie rozwijający się program, w tym roku co raz bardziej mnie zaskakuje i jestem miło zaskoczony Smile
potwierdzam kto nie wszedł powinien pomyslec.
Nie przyglądaj się a działaj bo inni zarabiają a Ty? Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Lorek95 - 18-01-2017 07:26

Zlecilem wczoraj pierwsza swoja wyplate w tym portalu ok godz 21, do teraz nie mam ich zaksiegowanych ( caly czas widnieje jako new) dodam ze to tylko dolar xd czy nalezy gdzies tranzakcjce zaakceptopac czy po prostu czekac ?