Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - WajceSZ - 31-12-2016 09:40

moje 270$ ... oby wstało 3stycznia Big Grin !


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - mattxx - 31-12-2016 11:44

Poczekajmy do 3 stycznia - nie ma co spekulować, zwłaszcza że zostały tylko 3 dni.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - xxamaranthxx - 31-12-2016 13:03

Post założony w nieodpowiednim temacie, jednakże odpowiadając na Twoje pytanie czy jest to ryzykowna inwestycja?
TAK, jeśli zainwestowane pieniądze nie są w żaden sposób ubezpieczone i nie masz żadnej gwarancji zysku czy nawet zwrotu depozytu a takowej z pewnością nie dostaniesz.
Zapamiętaj że KAŻDA inwestycja jest ryzykowna.

Jeśli utrata zainwestowanych pieniędzy w żaden sposób nie wpłynie na życie Twoje i Twoich bliskich to możesz próbować w przeciwnym razie daj sobie spokój bo możesz tego żałować, przede wszystkim nie bierz żadnych kredytów nie ważne jak pięknie przedstawiony zostanie dany sposób szybkiego wzbogacenia się. Analogicznie sytuacja przedstawia się w programie Skyllex, ludzie zarabiają tutaj nie małe pieniądze ale nikt nie da Ci gwarancji że pomnożysz depozyt.

Pozdrawiam


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 02-01-2017 13:27

Już przedłużyli czas ważności pakietów jak zauważyłem jutro wracamy do zarabiania Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 02-01-2017 13:47

Też właśnie to zauważyłem.
Nareszcie startujemy bo już brakowało mi troche Skyllexa Tongue


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 02-01-2017 14:33

szkoda, miałem cichą nadzieję że może jednak jakieś naliczenia będą w tej przerwie. Ale ważne żebyśmy dalej mogli działać Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 03-01-2017 12:21

Nowa wypłata zlecona właśnie, jak dojdzie na btc to poinformuje.
Wszystko juz powoli zaczyna działać, stronka lekko muli obecnie ale to pewnie przez to ze każdy sprawdza


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 03-01-2017 14:08

U mnie też wypłata zlecona, rano jeszcze się nie dało.
Co do wolnej stronki to myśle, że po prostu każdy teraz gwałci F5 i przez to tak to wygląda Tongue

@edit
Moja wypłata została takjakby anulowana. Zleciłem jeszcze raz realizacje i zobaczymy jak będzie.
Na ten moment powiem tyle, że otrzymuje już normalnie naliczenia za pakiety Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 03-01-2017 19:09

Moja dzisiejsza wypłata wlasnie dotarla na portfel btc, takze jesli ktos sie zastanawial przed świętami nad wejściem to mysle ze teraz moze rozważyć tą opcje Smile
Prawdopodobnie teraz zrobili tak ze poki nie zrealizuje nam skyllex wyplaty nie mozna zlecic nowej, mysle ze bardzo dobre rozwiązanie.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - HerossiK - 03-01-2017 19:13

Moja wypłata również dotarła Huh