Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ukashdg - 24-03-2017 18:06

zobaczcie co macie w ustawieniach platnosci Smile


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pab28 - 24-03-2017 18:12

Skyllex to na pewno scam.
http://www.theaustralian.com.au/business/financial-services/qbe-warns-on-dodgy-skyllex-targeting-eastern-europeans/news-story/4863a14830fb59df60b1ce32e7c21a85


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - pshemek1 - 24-03-2017 18:36

(24-03-2017 18:06)ukashdg napisał(a):  zobaczcie co macie w ustawieniach platnosci Smile

Ale stare procesory zostały... Może podam tam numer mojej karty? Big Grin


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 24-03-2017 18:39

każda zlecona na nowa wypłata zostaje znowu anulowana normalnie cyrk

Niech każdy obejrzy i rozsyła swoim znajomym których mial u siebie w skyllex :






RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Magram12 - 24-03-2017 19:16

Już dwóch debili wysłało kase

https://blockchain.info/address/39UPcQ9WcJkxeu7AFWaZnp8MFnALbhwR3J


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - boreddemon - 24-03-2017 19:25

I stronka nie działa Smile

502 Bad Gateway


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 24-03-2017 19:26

Hyip był pożadnie zrobiony, płacił wyjątkowo długo i bezproblemowo, ale nie potrafili się pożegnać z honorem, chciwość ludzka nie zna granic jak widać, niech to stanowi ostrzeżenie na przyszłośc.


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - bigemgie - 24-03-2017 20:29

(24-03-2017 17:45)rafi213 napisał(a):  i wypłaty tylko na karty Smile
Nigdzie nie widzę takiej wiadomości, jedyne co widzę to " macie MOŻLIWOŚĆ wyrobienia karty" ani słowa o przymusie czy braku wypłat na btc Smile

Ja zleciłem wypłatę i idę pić, bo jest piątek, strzałka !


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - ukashdg - 24-03-2017 21:00

(24-03-2017 20:29)bigemgie napisał(a):  
(24-03-2017 17:45)rafi213 napisał(a):  i wypłaty tylko na karty Smile
Nigdzie nie widzę takiej wiadomości, jedyne co widzę to " macie MOŻLIWOŚĆ wyrobienia karty" ani słowa o przymusie czy braku wypłat na btc Smile

Ja zleciłem wypłatę i idę pić, bo jest piątek, strzałka !

ZDRÓWKO Smile JACK na bogato


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - adolek17 - 25-03-2017 08:38

"Tak Tak potwierdzam mam najnowsze informacje prosto od CEO ktory wlasnie do mnie dzwonil zebym przekazal te informacje polskojezycznym klientom firmy. Poniewaz firma musi dokonac resetu strony w celu unikniecia utraty pieniedzy nalezy cala kwote srofkow zgromadzonych na koncie SKYFLEX wyplacic bezposrednio na swoje konta bankowe z pominieciem procesorow. Aby tego dokonac wystarczy podac swoj nr konta i na potwierdzenie tego ze jestesmy wlascicielami tego konta trzeba zrobic przelew na nasze konto. Sposob ten zostal uzgodniony z adminami SKYFLEX i z Prezesem. Ze wzgledu iz klienci mieli problem z wysylaniem skanow swojej karty kredytowej i dowodow tozsamosci wybralismy taka metode identyfikacji konta.
Oczywiscie jak w kadym szanujacym sié biznesie dokladnej weryfikacji dokonamy poprzez sprawdzenie wiedzy o dokladnym stanie konta w Skyflex.
Caly proces jest zautomatyzowany i natychmiastowy.
Wystarczy przelec dokladnie 10% kwoty która mamy na koncie w Skyflex na nasze konto a system automatycznie przyporzadkuje dana wplate do konta. Po uplywie ustawowych 14 dni na Wasze konto bankowe wplynie pelna kwota stanu konta w Skyflex plus te 10% ktore posluzylo tylko do weryfikacji.
Jako specjalny bonus pierwsze 100 osób ktore zakonczy weryfikacje otrzyma 1000$ plus darmowa karte Skyflex do wyplat bezposrednich.
Dodatkowo te 10% bedzie oprocentowane przez te 14 dni na pakiecie olejowym 2000% miesiecznie i odsedki posluza jako wklad poczatkowy po zresetowaniu Skyflexa.
Wszystko zostalo dobrze przemyslane i zaplanowane dzieki konsultacjom z doradcami UE i konsultacjami z SEC w celu wykluczenia nieuczciwych procesorow ktore staraly sie zablokowac nasza poczciwa firme Skyflex.
Wiecej informacji podaje na priva.
Nareszcie dobre informacje.
Nic nie stracimy. "