Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak edytować meta opis strony głównej, jakiś plugin? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak edytować meta opis strony głównej, jakiś plugin? (/Temat-Jak-edytowac-meta-opis-strony-glownej-jakis-plugin-139797)



Jak edytować meta opis strony głównej, jakiś plugin? - WuJeKuBa - 25-10-2016 19:05

Witam serdecznie! Macie może jakiś plugin na edytowanie strony głównej meta opisu, czyli tego:

[Obrazek: 23439869479470039262.jpg]

Tak jak w Yoast SEO, ale chcę tylko edytować meta opis strony głównej. W Yoast SEO nie ma chyba takiej opcji..

Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam!


RE: Jak edytować meta opis strony głównej, jakiś plugin? - DT82 - 25-10-2016 19:28

(25-10-2016 19:05)kubaszekr38 napisał(a):  Witam serdecznie! Macie może jakiś plugin na edytowanie strony głównej meta opisu, czyli tego:

[Obrazek: 23439869479470039262.jpg]

Tak jak w Yoast SEO, ale chcę tylko edytować meta opis strony głównej. W Yoast SEO nie ma chyba takiej opcji..

Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam!
Oczywiście że w Yoast jest taka możliwość. Wchodzisz w: SEO-Tytuły i Meta Tagi- Strona główna- edytując tę stronę » ...i na dole edytujesz normalnie meta opis. Lub po prostu wejdź w edycję Twojej strony którą masz ustawioną jako główną...i edytuj meta opis na dole.


RE: Jak edytować meta opis strony głównej, jakiś plugin? - WuJeKuBa - 25-10-2016 20:49

Dzięki mistrzu Wink

Cytat:Lub po prostu wejdź w edycję Twojej strony którą masz ustawioną jako główną...i edytuj meta opis na dole.

Tak właśnie nie da się. Musiałbym mieć utworzoną stronę i ją ustawioną jako stronę główną, a tak nie chcę.