Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
odbiór przelewu bez ujawniania danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: odbiór przelewu bez ujawniania danych (/Temat-odbior-przelewu-bez-ujawniania-danych-139788)

Strony: 1 2


odbiór przelewu bez ujawniania danych - Capitan1234 - 25-10-2016 15:26

Witam jest jakaś możliwość bez działalności gospodarczej założyć konto w jakiś systemie płatności typu payU czy coś.

Chodzi mi o odbiór przelewów bez podawania swoich danych kupującemu tak jak na allegro pokazują się dane do payU.

Tez bym tak chciał ale nie chcę sprzedawać na allegro jest jakaś możliwość założenia gdziekolwiek takiego konta by każdy kto posiada Rachunek bankowy mógłby przelewać mi pieniądze.


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Ascoran - 25-10-2016 18:19

Jeśli ktoś Tobie przelewa pieniążki to jedyne co musi się zgadzać to numer konta - reszta może być dowolna

Jeśli Ty robisz przelew to zawsze Twoje dane będą wyświetlane...


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Capitan1234 - 26-10-2016 07:32

wiem o tym ale są potem pewne problemy w niektórych bankach z przelewami.


Ja chce przyjmować kasę i tyle nie chcę by potem w banku babka się pytała skąd tyle przelewów podejrzanych na fikcyjne dane.


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Bennassi - 26-10-2016 07:51

Poczytaj o kartach prepaid które mają swój numer rachunku, kiedyś jak pracowałem w banku to lider nam opowiadał, że na przeróżne dane ludzie zakładali karty, na Kubusia Puchatka, na Ivana Groźnego Big Grin tylko nie wiem jak to obecnie funkcjonuje i w którym banku bez weryfikacji dostaniesz


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Capitan1234 - 26-10-2016 12:59

niestety prepaidy już chyba nie istnieją z uwagi na przekręty finansowe


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - brak - 04-12-2016 13:39

a BZWBK prepaid?


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Obywatel - 04-12-2016 13:51

(04-12-2016 13:39)brak napisał(a):  a BZWBK prepaid?

BZWBK prepaid


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Toskan - 04-12-2016 14:49

karta viabuy


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Tadeusz_gda - 04-12-2016 16:47

(25-10-2016 15:26)Capitan1234 napisał(a):  Witam jest jakaś możliwość bez działalności gospodarczej założyć konto w jakiś systemie płatności typu payU czy coś.
Witam, możesz przyjmować pieniędzy na konto Skrill lub WebMoney, a wtedy przelewem na konto w euro/dolarach lub na kartę VISA/MC do Polski.


RE: odbiór przelewu bez ujawniania danych - Filip_Sony - 04-12-2016 17:06

A nie da rady przez przelewy24 wpłat przyjmować?

Edit: a nie, widzę, że tam trzeba mieć firmę żeby z nimi współpracować