Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domowe centrum multimedialne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Domowe centrum multimedialne (/Temat-Domowe-centrum-multimedialne-139749)



Domowe centrum multimedialne - radek0389 - 24-10-2016 17:38

Witajcie, od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem urządzenia pod telewizor, do przeglądania youtube, ipli, netflix itp. Wiem że takie funkcje spełniają konsole, ale służą one głównie do grania, więc bez sensu jest kupować taki sprzęt, kiedy wiem że nie mam czasu na grySmile.
Z telewizorami jest taki problem, że do póki producent wspomaga aktualizację pod zmianę API danego serwisu, to jest ok. A tak to od pewnego czasu mój TV już nie obsługuje wyżej wymienionych serwisów.
Polecicie coś spełniającego moje wymagania? Oczekuję dobrej ceny oraz zapewnienia, że producent będzie aktualizował soft pod zmiany serwisówSmile.


RE: Domowe centrum multimedialne - iPlusOfficial - 26-10-2016 23:40

Poczytaj o computer-stickach, moze cie zainteresuje

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka