Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
stawki za USA ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: stawki za USA ? (/Temat-stawki-za-USA-139737)

Strony: 1 2


stawki za USA ? - fotek007 - 24-10-2016 14:16

jakie macie stawki za USA w PPI ? prosze pisac program np. Cinstaller i srednią stawke.. dzieki


RE: stawki za USA ? - Akaishi909 - 31-10-2016 20:02

Tak jak wszyscy inni do 2$, nic nie odbiega od regulaminu


RE: stawki za USA ? - full2000 - 12-11-2016 14:55

W CInstaller masz najlepsze stawki. Moje sięgają do $2 za USA. Nigdy nie liczyłem średniej. Jak masz duży ruch to możesz negocjować wyższe stawki! Smile


RE: stawki za USA ? - Vasaki - 12-11-2016 15:04

PiB 1.2 (niestety obniżone ostatnio) Smile
Ale strony nie łapią przynajmniej filtra, a antywirus nie wariuje po wejsciu na strone.

True Media Partner - 1.4~ Średnio


RE: stawki za USA ? - fotek007 - 14-11-2016 14:23

ale macie w rzeczywistości $1,4 lub $2 , czy tylko na stronie glownej programu pisze ze tyle placą a rzeczywistość wyglada zupelnie inaczej Big Grin


RE: stawki za USA ? - full2000 - 14-11-2016 20:20

(14-11-2016 14:23)fotek007 napisał(a):  ale macie w rzeczywistości $1,4 lub $2 , czy tylko na stronie glownej programu pisze ze tyle placą a rzeczywistość wyglada zupelnie inaczej Big Grin

Nie bądź śmieszny. Jaka porządna firma zniżała by się do takiego poziomu oszustwa jaki przedstawiłeś. Wiadome jest, że wtedy by stracili większość swoich użytkowników. Jeżeli chcesz oczerniać to podaj konkretny przykład Z DOWODAMI NA TO, gdyż w obecny sposób tylko zniechęcasz ludzi do zarabiania Smile

Tak więc podsumowując: ja mam w CInstaller jak to określiłeś - w rzeczywistości stawkę $2 za USA a nie tylko na stronie głównej, pozdrawiam! Smile


RE: stawki za USA ? - fotek007 - 14-11-2016 22:43

ja nikogo nie oczerniam Smile nie podalem konkretnej firmy Smile to poprosze screen z twoich statystyk Smile chce zobaczyc te $2 za kazda instalacje z USA Smile Big Grin


RE: stawki za USA ? - Akaishi909 - 15-11-2016 01:14

Gdyby dało radę dostawać 2$ za każdą instalacje z USA to założyłem temat jak Killer i byłbym obecnie w podróży Big Grin otóż cena instalacji zależy od regionu i kampanii reklamowej jaka jest instalowane na danym komputerze właśnie w jakimś tam rejonie.


RE: stawki za USA ? - full2000 - 15-11-2016 20:40

(14-11-2016 22:43)fotek007 napisał(a):  ja nikogo nie oczerniam Smile nie podalem konkretnej firmy Smile to poprosze screen z twoich statystyk Smile chce zobaczyc te $2 za kazda instalacje z USA Smile Big Grin

Przecież już dużo wcześniej były takie i podobne screeny publikowane ale ok, niech ci będzie...

Proszę bardzo -> http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857?pid=1558658#pid1558658

I co? Zrzedła ci mina? facepalm Rolleyes Lol

@[fotek007] nie chcę być nie miły ale no proszę cię... człowieku ile ty masz lat, że nie wierzysz w $2 za leada z USA ?
Czy to jest aż takie dziwne? Czy to jest aż takie odległe i nierealne? Po prostu żal komentować. Bez odbioru !

* Adnotacja do mojego poprzedniego postu,

Fotek specjalnie dla ciebie edycja rozszerzona :

[Obrazek: cinstaller.png]

Da się? Da się! Lol

Życzę ci więcej rozumu i bardziej zdroworozsądkowego podejścia do tematu Smile

Serdecznie pozdrawiam! Smile


RE: stawki za USA ? - fotek007 - 15-11-2016 21:42

(15-11-2016 20:40)full2000 napisał(a):  
(14-11-2016 22:43)fotek007 napisał(a):  ja nikogo nie oczerniam Smile nie podalem konkretnej firmy Smile to poprosze screen z twoich statystyk Smile chce zobaczyc te $2 za kazda instalacje z USA Smile Big Grin

Przecież już dużo wcześniej były takie i podobne screeny publikowane ale ok...

Proszę bardzo -> http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857?pid=1558658#pid1558658

I co? Zrzedła ci mina? facepalm Rolleyes Lol

@[fotek007] nie chcę być nie miły ale no proszę cię... człowieku ile ty masz lat, że nie wierzysz w $2 za leada z USA ?
Czy to jest aż takie dziwne? Czy to jest aż takie odległe i nierealne? Po prostu żal komentować. Bez odbioru!

lol, nie nie zrzedla mi mina, ale co to ma byc Big Grin pokazales mi 3 instalacje z kwietnia 2015 Big Grin i to ma byc dowod ze za kazda aktualnie płacą $2 Big Grin nie wciskaj nikomu kitu, wciskaniem kitu nowych poleconych dzieki ktorym zarobisz te kilka dodatkowych centów cieżko będzie złapać, i nie ucz mnie dzieciaku jak PPI działa bo jestem w tym biznesie dłużej niż ty i pewnie zarobiłem 500x więcej niż ty Smile zreszta polecasz gówno ? a wiesz dlaczego ? bo ten cały CInstaller jest zwykłym resellerem Amonetize ktore ostatnimi czasy sie za przeproszeniem bardzo zjeb..., tak wiec mozna bezposrednio zarejestrować się w amonetize i zarabiać te kilkanaście % więcej ktore zabiera dla siebie CInstaller nie oferując kompletnie nic w zamian, te same linki ktore ma amonetize. bez odbioru byznesmenie.