Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bet4win zna ktos? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bet4win zna ktos? (/Temat-Bet4win-zna-ktos-139733)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Bet4win zna ktos? - bart247 - 17-01-2017 22:50

Jeśli chodzi o Bet4win.expert to największym zaskoczeniem na plus oczywiście, jest faktura VAT, którą otrzymałem po zakupie pakietu. Co do typowania nie zawsze udawało mi się postawić wszystkie typy Live, które proponowali z powodu braku czasu, aczkolwiek z 14 zakładów, które postawiłem razem z Bet4Win wygraną zakończyło się, aż 10 z nich. Na ten moment jestem zadowolony, zakupiony pakiet praktycznie się zwrócił, a przede mną jeszcze 23 dni grania. Aplikacja mobilna to rozwiązanie mega poręczne, dodatkowo dzisiaj pojawiła się jej aktualizacja, która mam nadzieje wyeliminuje wszystkie dotychczasowe błędy. Ze swojej strony jestem nastawiony bardzo pozytywnie na dalszą współpracę.


RE: Bet4win zna ktos? - bialy88 - 18-01-2017 18:10

@[bart247] A mozesz przedstawic jakis wiarygodny dowód ?


RE: Bet4win zna ktos? - DetektywŁodyga - 19-01-2017 08:49

92Mateusz i bart247 - opłaceni ludzie piszący w necie pochwały - banowani na wszystkich forach.


RE: Bet4win zna ktos? - Jack1991 - 19-01-2017 13:40

Witam,
ja jestem zadowolony ze wspolpracy z bet4win. Aplikacja dziala bardzo fajnie. Poki co jest tylko na androida, ale ma tez byc na IOS. Z tego co widze to w zadnym miesiacu nie byli jeszcze na minusie. Proponuje kazdemu zaiteresowanemu samemu sie przekonac czy tak jest. Osobiscie goraco polecam!


RE: Bet4win zna ktos? - Stworkowaty - 19-01-2017 13:51

Tak, pewnie ktoś Ci uwierzy! Konto zrobione dla komentowania. Tongue


RE: Bet4win zna ktos? - 92Mateusz - 19-01-2017 14:36

Opłacony za komentarze? Chciałbym takie pieniądze dostawać Smile ale detektyw z Ciebie Big Grin


RE: Bet4win zna ktos? - Stworkowaty - 19-01-2017 15:02

Nie jest tajemnicą że użytkownicy bet4win dostają darmowe dni za pisanie komenatarzy. Smile


RE: Bet4win zna ktos? - bialy88 - 19-01-2017 15:29

Czyli panowie nie macie żadnego potwierdzenia na to co piszecie o bet4win . A do tego ta data utworzenia konta ... nara z wami ...


RE: Bet4win zna ktos? - spaltooln - 19-01-2017 15:58

Nie mieli żadnego miesiąca na minus? Proszę cie... Wiele razy mieli miesiące w których były serie po 15-20 minusów z rzędu i przegrywałeś cały swój bankroll. Tego, że zachwalają to tylko nowo zarejestrowane osoby nie będę nawet komentował. Smile


RE: Bet4win zna ktos? - DetektywŁodyga - 19-01-2017 17:37

(19-01-2017 14:36)92Mateusz napisał(a):  Opłacony za komentarze? Chciałbym takie pieniądze dostawać Smile ale detektyw z Ciebie Big Grin
Oczywiście, sam z siebie łazisz po forach i chwalisz ich. Dobre sobie haha

Naganiacze spamują fora bo dostają 2 dni free, od jednego takie info miałem.

"Jak będziesz kupować pakiet to takie info napisz odrazu do nich że niby ich polecalem i dlatego kupiłeś to dostaniesz 2 dni premium ja tak samo"