Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bet4win zna ktos? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bet4win zna ktos? (/Temat-Bet4win-zna-ktos-139733)

Strony: 1 2 3 4 5


Bet4win zna ktos? - Shadecaster2 - 24-10-2016 12:24

Witam wszystkich chciałbym się spytać czy zna ktoś sttonę bet4win.expert czy naprawdę mają taką skuteczność jak podają czy to tylko pic na wodę?
A może jakaś składka Big Grin?
Czekam na odpowiedzi Smile


RE: Bet4win zna ktos? - Robaczek12 - 24-10-2016 12:57

Pic na wode nie warto pracowac z nimi . WIELKIE DNO


RE: Bet4win zna ktos? - Shadecaster2 - 24-10-2016 13:09

A jakieś uzasadnienie tej opini?


RE: Bet4win zna ktos? - xchangerx - 01-11-2016 12:40

Shade jakbyś coś myślał to jestem chętny do składki Tongue


RE: Bet4win zna ktos? - DodoKato - 01-11-2016 16:19

po ile mają abonament? Ogarnijcie też best sport tips 8 dyszek chcą za miesiąc Tongue


RE: Bet4win zna ktos? - MaLiN - 01-11-2016 16:28

Zauważyłem, że ostatnio ostro cisną reklamę na fejsie, praktycznie codziennie jakiś wpis sponsorowany mi się pojawia.


RE: Bet4win zna ktos? - Maro - 18-11-2016 22:22

(01-11-2016 16:28)MLN napisał(a):  Zauważyłem, że ostatnio ostro cisną reklamę na fejsie, praktycznie codziennie jakiś wpis sponsorowany mi się pojawia.

To bardziej na + czy -?


RE: Bet4win zna ktos? - Dropsmaker - 18-12-2016 14:45

mi się ostatnio prematche sprzeciwiły ale live wchodziły jeden za drugim. teraz praktycznie i te i te są na plus generalnie. jak to w bukmacherce raz lepiej raz gorzej ale ogólnie mam trzeci pakiet miesięczny i żaden z nich nie zamknął się na minus. jak ktoś ma czas i może obstawiać to co podają to nie ma bata i na pewno wyjdziesz na plus. a z osobistych spostrzeżeń to to, że w NBA wymiatają panowie z analizami, to ich konik bezsprzecznie.


RE: Bet4win zna ktos? - schab - 20-12-2016 22:44

Odkopuję trochę, bo chciałem się dowiedzieć co tam u nich dalej - mam do zainwestowania (a raczej do zabawy) trochę wolnych środków. Warto?


RE: Bet4win zna ktos? - 92Mateusz - 16-01-2017 13:39

Witam. Moje zdanie na temat tej stronki jest bardzo pozytywne. Polecam każdemu kto ma powiązania z bukmacherką do spróbowania zagrania. Fakt, miałem przypadek, że po zakupionym pakiecie nie weszły dwa pierwsze typy, ale zaraz zrewanżowali się kolejnymi 4 trafionymi. Widać, że profesjonalnie podchodzą do sprawy, nawet dostałem fakturę VAT. Posiadają aplikację na własny telefon, dobra sprawa do typów live. Jak masz problemy odpisują w od razu. Godne polecenia!