Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi (/Temat-Sklep-ze-swieczkami-zapachowymi-i-ozdobnymi-139721)

Strony: 1 2


Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Sweetek - 24-10-2016 09:25

Witam, stratuję właśnie ze sklepem internetowym sprzedającym ozdobne świeczki zapachowe

Sklep jest na platformie z nazwa.pl ma swoje wady i ograniczenia, ale jest tanim rozwiązaniem i dość zaawansowanym w stosunku do zakupu indywidualnego skryptu.
Na razie zacząłem od reklamy na FB + trochę Adwords, ale ogólnie konwersja d... nie urywa.

Na razie mam reklamy po znajomości tutaj http://kobietyn.eu i tutaj https://www.eit-centrum.waw.pl i jeszcze jedną tutaj Dosłownie chyba nic nie dają, ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.

Możecie coś doradzić w kwestii form promocji i samego sklepu. Powoli go tam dopieszczamy. Wiem, że jeszcze sporo roboty przed nami. Szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia produktów.


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - kookee - 25-10-2016 19:23

Fanpage facebook?


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Devil877 - 25-10-2016 20:55

Może ulotki z rabatem ? masz fanpage , poproś znajomych by udostępnili go u siebie

Jak widzę ostatni wpis na FP jest z czerwca ... słabo troszkę


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Maro - 25-10-2016 21:40

Jest to shoper.
Zwróć uwagę na nazwę wrzuconych zdjęć.
Kliknij na dowolne zdjęcie
Przykład:Świeca zapachowa RÓŻANA walec mały róż
nazwa zdjęcia: IMGP9506.jpg
Shoper wrzuca do goole nie Świeca zapachowa RÓŻANA walec mały róż tylko IMGP9506.jpg
Warto to zmieniać na nazwe świec Smile

Ja bym uderzał w reklamę na FB.
Szukaj sklepów, baz firm które mogłoby zainteresować ich świece i wyślij im swoją ofertę.


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Slywiah - 26-10-2016 13:07

Świeczki bardzo ładne, może się skuszę. Sklep spoko, ale czegoś mu wizualnie brakuje. Może nad zdjęciami trochę popracujcie, bo takie każde z innej parafii, niektóre szare takie. Zdjęcie jest bardzo ważne.


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Sweetek - 27-10-2016 17:44

(25-10-2016 19:23)kookee napisał(a):  Fanpage facebook?

Mamy FP, lajki raczej pozyskujemy płatną reklamą kierowaną po zainteresowaniach, bo zależy nam na osobach, które lubią świeczki. Raczej do kobiet puszczamy.

(25-10-2016 21:40)Maro napisał(a):  Jest to shoper.
Zwróć uwagę na nazwę wrzuconych zdjęć.
Kliknij na dowolne zdjęcie
Przykład:Świeca zapachowa RÓŻANA walec mały róż
nazwa zdjęcia: IMGP9506.jpg
Shoper wrzuca do google nie Świeca zapachowa RÓŻANA walec mały róż tylko IMGP9506.jpg
Warto to zmieniać na nazwie świec Smile

O tym nie pomyślałem, ale nie zrobi się to jakiś duplikat dla karty produktu?

(26-10-2016 13:07)Slywiah napisał(a):  Może nad zdjęciami trochę popracujcie, bo takie każde z innej parafii, niektóre szare takie. Zdjęcie jest bardzo ważne.

Zdaję sobie z tego sprawę, zamierzamy popracować nad zdjęciami.


(25-10-2016 20:55)Devil877 napisał(a):  Może ulotki z rabatem ?

Robimy płatną reklamę na FB o tej promocji powyżej 100 zł świeczka perfumowana gratis.

Dziękuję za wasze sugestie, są bardzo cenne dla mnie.


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Maro - 28-10-2016 09:03

"O tym nie pomyślałem, ale nie zrobi się to jakiś duplikat dla karty produktu?"

Shoper jest tak skonstruowany że nie Smile


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - Sweetek - 28-10-2016 14:33

Aha, ok dzięki to powoli będziemy sukcesywnie uzupełniać.

Rozumiem, że to jakiś skrypt do wyświetlania obrazów i nie tworzy osobnej podstrony, ale daje info o tytule obrazka dla wyszukiwarki grafik?


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - hy-ip - 01-11-2016 05:37

W kwestii fotek - aby uzyskac fajne zdjecia wystarczy sredniej klasy lustrzanke lub nawet z najnizszej polki z odpowienim obiektywem lub/badz jakas hybryde ( komorka raczej nie ... ) Jezeli nie macie doswiadczenia to trzeba je zdobyc Smile Gwarantuje ze majac odpowiedni sprzet i oswietlenie po krotkim czasie zaczniecie uzyskiwac w miare satysfakcjonujace ujecia, przyjemne z pozytecznym Smile Naprawde idzie to w 3 sekundy ogarnac tymbardziej ze przedmiot/rzecz jest prosta do fotografowania. Jezeli zas nie bedzie szlo lub brak checi/czasu/sprzetu/manualnych umiejetnosci moge polecic fotografa z Tarnowskich Gor, zapewne jest znany w tamtych okolicach ale nie jedyny. Jednak po co komus placic jak mozna zrobic to samemu obnizajac tym samym koszta Smile


RE: Sklep ze świeczkami zapachowymi i ozdobnymi - fercypia - 01-11-2016 13:44

promuj się na fb, dołączaj do kobiecych grup na tym portalu, i reklamuj się Wink