Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania (/Temat-Wykonam-Landing-Page-Optymalizacja-Przystosowanie-do-pozycjonowania-139713)



[Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Chada - 23-10-2016 19:42

Witam,
Wykonam landing page na wordpresie, oferuję:
- Pomoc w wyborze hostingu i domeny
- Podpięcie domeny pod hosting
- Zainstalowanie Wordpressa
- Wykonanie Landing Page - wybór layoutu itp - możliwe płatne layouty - do wyboru. Opracowuje schemat strony + treści/grafiki
- Zabezpieczenie strony - Pluginy itp
- Profesjonalna optymalizacja pod pozycjonowanie poprzez dobranie odpowiednich wtyczek
- Optymalizacja strony
- Dodatkowo mogę zainstalować płatne wtyczki
Oczywiście jeśli chodzi o płatne wtyczki i layouty u mnie są one w cenie (DARMOWE)


Dodatkowo mogę pomóc z pozycjonowaniem, nauczyć podstaw, dobrać odpowiednie narzędzia, słowa kluczowe itp. - mam dużą wiedzę na ten temat.


Cena - od 50 zł, w zależności od stopnia złożoności strony - mogą to być proste LP/sklepy itp.

Jeśli chodzi o porfolio to będzie z tym ciężko ponieważ, dopiero zaczynam tworzyć takie prace na zamówienie, do tej pory zrobiłe sporo dla siebie, jednak były to projekty zarobkowe, więc raczej nie chce ich udostępniać.
Jeśli chodzi o optymalizacje do strona po całym procesie będzie miała wskaźnik około 99/100 i prędkość ładowania strony około 2 sekundy- dane z strony tools.pingdom.com.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania albo jest zainteresowany to zapraszam na PW Smile


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Chada - 02-11-2016 16:39

Odświerzam


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - sir.jacoo - 02-11-2016 21:46

wyslalem pw


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - jarekxD - 04-11-2016 19:43

@[Chada] używasz może gg? Mam kilka pytań, a na forum wbijam rzadziej i zresztą na gg rozmowa przebiega 100x szybciej Smile


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Chada - 05-11-2016 00:08

(04-11-2016 19:43)jarekxD napisał(a):  @[Chada] używasz może gg? Mam kilka pytań, a na forum wbijam rzadziej i zresztą na gg rozmowa przebiega 100x szybciej Smile
Tak, korzystam, odezwij się na PW z swoim numerem to i ja się odezwę Smile


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Chada - 11-03-2017 10:27

Odświeżam


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Chada - 26-03-2017 11:09

Odświeżam


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Chada - 22-04-2017 13:23

Optymalizacja Wordpress - 25 zł PROMOCJA!


RE: [Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Chada - 14-05-2017 22:45

Uwaga - Duża obniżka cen!
Jesteś zainteresowany? Napisz PW!


[Wykonam] Landing Page + Optymalizacja + Przystosowanie do pozycjonowania - Hybrid1990 - 15-05-2017 16:30

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.