Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Atrakcyjny serwis ankietowy IMAS Online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Atrakcyjny serwis ankietowy IMAS Online (/Temat-Atrakcyjny-serwis-ankietowy-IMAS-Online-139702)



Atrakcyjny serwis ankietowy IMAS Online - tomcio106 - 23-10-2016 14:53

Będąc uczestnikiem panelu IMAS OnLine masz niepowtarzalną okazję do wyrażania swoich opinii na różne tematy. Duża część ankiet dotyczy opinii na temat różnych produktów dostępnych w polskich sklepach, na przykład telefonów, artykułów spożywczych, napojów, ubrań, itd. Pytamy się w nich o to, co Ci się w nich podoba, a co nie. Realizujemy też badania na tematy społeczne i polityczne, czyli pytamy o Twoje postawy i preferencje polityczne. W zamian za uczestnictwo w badaniach przyznawane są punkty, które można wymieniać na bony pieniężne SodexhoPass, którymi bez problemu zapłacić można w większości dużych sklepów w Polsce. Pieniądze naliczane są według przelicznika 10 pkt = 1zł. Zgromadzone punkty można również wymieniać na prawdziwe pieniądze poprzez zlecenie przelewu na konto bankowe (minimum to 30zł czyli 300 pkt).
Jeśli chcesz zostać członkiem panelu IMAS OnLine, kliknij na poniższy link:
[Obrazek: logoWWW.png] i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to tylko kilka minut).
Panel IMAS OnLine nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać!


RE: Atrakcyjny serwis ankietowy IMAS Online - Wreia - 01-11-2016 22:41

Kiedyś się na tym zarejestrowałam, po czym chcąc się zalogować wyskakiwało mi, iż hasło jest niepoprawne. Tworzyłam nowe wiele razy (poprzez ,,Zapomniałam hasła'') i nic. Pisałam do nich w tej sprawie, a wciąż mi nie odpisali. A hasło wciąż nie działa.


RE: Atrakcyjny serwis ankietowy IMAS Online - doeraeme - 01-11-2016 23:01

Jestem w tym od paru dni. Zero ankiet. Totalny ochłap.


RE: Atrakcyjny serwis ankietowy IMAS Online - mankaston14 - 02-11-2016 00:58

Tez nie polecam