Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Rob88 - 22-12-2016 01:02

Biorąc na matematykę:

0,004$ AVG RR (moich obecnie) - 0,0052$(AP) = -0,0012 razy 2000RR = -2,4$

-2,4$ x 30dni x 12 miesięcy = -864$ - 100$ koszt Golda - 300$ (2000RR) = -1264$ (strata po roku) hehSmile

Jakieś sugestie jak to zmienić czy to błąd,chwilowe naliczanie?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 22-12-2016 02:15

Naliczenia z rr nie są zawsze takie same. Jednego dnia jest troche lepiej, innego gorzej.

Ale w dłuższej perspektywnie czasowej wychodzi się ładnie na zysk. Wiem bo po opłaceniu autoplay zostaję mi zawsze $$$ na kupno kolejnych paczek reffów. Jak dozbieram do 2000 rr, to będę to wypłacał.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - loryn222 - 22-12-2016 11:57

(22-12-2016 01:02)Rob88 napisał(a):  Biorąc na matematykę:

0,004$ AVG RR (moich obecnie) - 0,0052$(AP) = -0,0012 razy 2000RR = -2,4$

-2,4$ x 30dni x 12 miesięcy = -864$ - 100$ koszt Golda - 300$ (2000RR) = -1264$ (strata po roku) hehSmile

Jakieś sugestie jak to zmienić czy to błąd,chwilowe naliczanie?

a ile masz RR teraz ?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 22-12-2016 12:50

U mnie już ponad 1900 Smile


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - flaj - 22-12-2016 14:06

Robicie recykling refów które nie robią dobrego AVG ? Jeśli tak to jakiego Smile ?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - loryn222 - 22-12-2016 16:14

Jeśli mają poniżej 5 AVG to robisz recykling

Dodatkowo trzeba wziąć jeszcze jedna rzecz pod uwagę , a mianowicie tak jak w przypadku BTCClicks , RR to są realne osoby , a nie boty jak w przypadku innych bux , dlatego też scarlet-clicks się tak długo trzyma , bo nie wypożycza nam Boty które klikają , a realnych ludzi , to samo się tyczy GPTPlanet .

Ps. Wzięte to z forum scrarlet-clicks gdzie admin sam o tym pisze .

Minimum AVG które powinien mieć każdy to minimum 6 .

I jeszcze jedna rzecz , od czasu do czasu możne się zdarzyć że nie będzie RR do wypożyczenia , właśnie ze względu że wypożyczamy realne osoby .


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 23-12-2016 21:06

Cytat:Dodatkowo trzeba wziąć jeszcze jedna rzecz pod uwagę , a mianowicie tak jak w przypadku BTCClicks , RR to są realne osoby , a nie boty jak w przypadku innych bux , dlatego też scarlet-clicks się tak długo trzyma , bo nie wypożycza nam Boty które klikają , a realnych ludzi , to samo się tyczy GPTPlanet .

Niestety, ale to nieprawda. Te rr to są boty i jestem tego pewien. Kiedyś inwestowałem w innym buxie i tam jako rr byli prawdziwi ludzi i z 30-40% tych osób trzeba było wymieniać bo nie klikali w ogóle.

A w Scarlett? 100% rr klika. Zawsze. W ogóle nic nie musze wymieniać. Nie jest możliwe aby były to normalne osoby bo wtedy przynajmniej część ludzi rezygnowałaby z klikania. W bardziej dochodowych programach ludzie rezygnują, a co dopiero tutaj, gdzie bez inwestycji zarabia się drobne centy.


Także to sa boty. Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko Scarlett Clicx te 7 lat juz działa i wszystko jest w jak najlepszym porządku, a oprócz inwestorów są tysiące ludzi którzy sobie tylko zwyczajnie klikają reklamy i dają zysk programowi (direct refferal).


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 30-12-2016 13:19

Dozbierałem już do końca rented reffów i teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko wypłacać Smile

Od 1 stycznia zaczynam wypłacanie z programu. Będę co kilka dni zlecał wypłatę.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xxamaranthxx - 30-12-2016 17:36

@Captain, można spytać jak wyglądają miesięczne zyski po uzbieraniu maksymalnej liczby RR w Twoim pakiecie? (przy założeniu że wypłacamy tylko nadwyżkę, stale opłacając AutoPay)


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 30-12-2016 17:40

Dopiero zaczynam wypłacać, zobacze jak to będzie wyglądało.

Ale po opłaceniu autoplay zostaje chyba tak około 4-6$ dziennie/na dobę. Z tymże też nie u każdego musi tak samo być bo rr mają różne AVG.