Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xxamaranthxx - 27-11-2016 19:33

obecnie są problemy w programie (poczytaj oficjalne forum) wstrzymałbym się z wpłatą pieniędzy..


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xFiolet - 27-11-2016 19:55

Panie Maranth, ma pan jakieś propozycje gdzie zainwestować 100-125$? Chciałem na tą strone, ale jak widzę że są problemy to sie wstrzymam.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xxamaranthxx - 27-11-2016 21:01

Jeśli chodzi o Revshare/Hyip dużo osób poleca stosunkowo świeży program TheAdsTeam, osobiście jednak nie jestem przekonany.. również miałem wejść w ScarlettClicks jednak zdecydowałem się na Skyllex- na chwilę obecną jest to jeden z tych programów, który nalicza największe zyski, wypłaca szybko i bezproblemowo. Główny wątek znajdziesz tutaj KLIK więcej informacji na PW, nie róbmy offtopu. Pozdrawiam


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 27-11-2016 22:33

Cytat:Moje pytanie brzmi, ile kasa z paypala idzie na ich konto?

Z PayPala natychmiastowo. Kilka kliknięć i jest. No chyba, że się cos zmienilo (w co wątpie) Wink


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - madox91 - 28-11-2016 17:02

Rejestracja teraz na tej stronie to by była najwieksza głupota świata.
Od tygodnia sa problemy ze stroną. Mi wczoraj przez te błędy zniknęło 34 RR-y z 1989- u.
Pisałem w tej sprawie do Admina, ale to nic nie pomogło i dalej sa errory. Autopay nie działa od 3 dni.
Od wczoraj nie ma kliknięć RR-ów. Ludzie sa sfrustrowani. a... i wpierwszym poście jest wielka gafa. Przy 2 tysiacach RR gwarantuję, że nikt nie zarobi 5 $ dziennie. Normalnie śmiech na sali. Radziłbym powstrzymać się od inwestycji teraz. strona co prawda istnieje już długo, ale może paść w każdej chwili. lepiej przetrzymac ta sytuację i dopiero pomysleć o jakims dołaczeniu do programu.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 28-11-2016 17:36

U mnie problemy z naliczeniami rr są co drugi dzień, ale potem gdy działa jak należy to jest trochę więcej kliknięć niż powinno być (wynagradza te braki z poprzedniego dnia).

To chwilowe problemy i wątpie aby długo potrwały. Choć wiadomo ostrożność zalecana.


Natomiast wypłaty są normalnie z tego co widziałem, więc program się nie scami. Jak naprawią problemy z naliczeniami to powinno być ok.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Owl_ - 28-11-2016 18:20

Na moim koncie wszytko wróciło do ładu — wcześniej dodało mi (nie wiadomo skąd $ 30 USD do Purchase balance).
Jednak dzisiaj wszystko powróciło do normy, przynajmniej u mnie. A jak wygląda sytuacja u Was?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - madox91 - 28-11-2016 19:17

Małe sprostowanie mojego poprzedniego posta. Otóż, przy 2000 wynajętych poleconych mając rocznego golda na pewno nie zarobicie tych 5$, natomiast nie wiem jak jest przy wyższych upgradeach. Pamiętam, ze tez sobie tak kiedyś obliczałem, że w scarlet na koncie jakie mam bede zarabiał o wiele więcej. Później się jednak mocno rozczarowałem.
U mnie autopay w dalszym ciągu nie działa tak jak powinien. natomiast kliki RR znacznie wzrosły.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Owl_ - 28-11-2016 19:47

Madox91, dlatego ja stawiam przede wszystkim na poleconych bezpośrednich. W dłuższej perspektywie bardziej się to opłaci niż poleceni RR.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - MrocznyKILL - 30-11-2016 11:38

(28-11-2016 19:47)Owl_ napisał(a):  Madox91, dlatego ja stawiam przede wszystkim na poleconych bezpośrednich. W dłuższej perspektywie bardziej się to opłaci niż poleceni RR.

Również uważam że inwestycja w DR jest dużo bardziej opłacalna niż RR. Lepiej zainwestować kasę w reklamy i łapać DR niż co chwile bulić za RR. Osobiście polecam zakup rotacji banera w innych buxach (najlepiej z limitem kliknięć w baner a nie wyświetleniami) lub wersja dla bardziej ambitnych kampanie mailingowe które są dość drogie ale mega skutecznie (ważne alby mail był estetyczny a nie napisany na kolanie szaro bury tekst).