Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare (/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xdax1 - 13-11-2017 14:54

Może odświeżę nie co temat, ponieważ twórca tematu wyszedł już z tej inwestycji a ja działam i wiem jak jest.

Jeśli ktoś chce wiedzieć:
Dalej scarlet płaci bez problemu, osiągnąłem już próg 2000 RR i obecnie wypłacam co tydzień ~$15. Płaci zawsze 7 dnia.
RR klikają bez problemu. Myślę, że spokojnie można jeszcze tu inwestować.

Polecam inwestować z Paypal bo w razie czego, możecie odzyskać kasę z sporu (do 6 msc), także ryzyko utraty też mniejsze.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Maros - 27-11-2017 01:30

Scarletta na razie nie znam, może niedługo go zbadam, na razie robię test na neobuxie z refami czy to w ogóle będzie opłacalne, o ile czas pozwoli może zainteresuje się tą stronką, zwłaszcza, że tu refów też można kupić.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 27-11-2017 01:39

Z tego co mi wiadomo refy na neobuxie są nieopłacalne, z tymże nie jestem pewien czy to wciąż aktualne info, mogło coś się zmienić.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - pikoleto - 22-02-2018 10:14

Wypłaca nadal ?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - JaśnieD - 27-02-2018 10:01

Dobry pomysł jak najbardziej.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Piioterr - 26-07-2018 22:22

Wybaczcie, że odkopuję stary temat.. ale mam właściwie jedno pytanie?
Program nadal działa?
Postanowiłem się zapisać z Twojego polecenia Captain.


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Owl_ - 26-07-2018 23:43

(26-07-2018 22:22)Piioterr napisał(a):  Wybaczcie, że odkopuję stary temat.. ale mam właściwie jedno pytanie?
Program nadal działa?
Postanowiłem się zapisać z Twojego polecenia Captain.

Scarlet-Clicks w dalszym ciągu płaci, mój dowód wypłaty z lipca <<-- Informacje o bieżących wypłatach <<--

Jednak od pewnego czasu nie jest to już tylko bux, ale również ...Revshare, ponieważ program zaczął sprzedawać AdPacki, więc i ryzyko "inwestycji" tak samo mało bezpieczne, jak w Revshare.

AdPack kosztuje $ 5 USD. W tej cenie otrzymujesz 50 kredytów PTC + 1000 wyświetleń banera + teoretycznie zwrot 120% wpłaconej kwoty, czyli $ 6 USD.
Po jakim czasie otrzymasz zwrot? Teoretycznie po 240 dniach od zakupu paczki reklamowej (0,5% dziennie).
Oczywiście ryzyko takiej "inwestycji" jest obecnie bardzo duże, tak jak w każdym innym Revshare. Jak długo jeszcze ten program pociągnie trudno powiedzieć...

Chociaż zwrot 0,5% dziennie jest na tyle niski, ze jaszcze trochę program może podziałać...


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - GeT_SHoW - 03-01-2019 23:45

Ktoś działa jeszcze w tym?


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - xdax1 - 20-03-2022 09:27

No i stało się, po dłuższym działaniu na tej stronie, bo od 2017 postanowiłem z niej wyjść wypłacając i nie przedłużając konta.

Jaki był tego powód?
Zawsze 3 miesiące przed końcem konta upgrade udało mi się zebrać na kolejne przedłużenie z samych zarobków, obecnie jakoś nie miałem okazji (albo przegapiłem), tak jakby zarobek spadł - albo bardziej co realniejsze, wzrosły koszty przedłużania poleconych, więcej było nieaktywnych itd.

Konto: Yearly Gold
Ilość RR którą miałem: 2000 RR, które zbierałem po przez obrót na koncie w pierwszym roku

A teraz pora na trochę statystyk.

W scarlet-clicks jestem od 26.03.2017 i pierwsza zainwestowana kwota to $190.00 tego samego dnia.
Tak się prezentują WSZYSTKIE gotówkowe wpłaty, czyli takie gdzie musiałem wrzucić ze swojego procesora. Reszta to obrót na koncie z zarobków.
[Obrazek: Wgz6yzX.png]

Razem wpłaciłem $326 w przeciągu 2017-2022.

CAŁKOWITA obrócona kwota na moim koncie to $13151, na tą kwotę patrzcie z przymrużaniem okna - 90% tej kwoty to dbanie o poleconych(wymiana, autopay) oraz przedłużanie konta
[Obrazek: K1Lp5Ig.png]

Wypłaciłem $628,66 - może się wydawać mało, jak na tyle lat. Jednakże zważywszy na specyfikę buxów, nie jest to zły wynik. Scarlet-clicks działa od ponad 10 lat+, właśnie przez to, że zarobki tam są małe i trzeba czasu.

[Obrazek: nGNmX0R.png]

Czy traktowałem to jako inwestycję? Raczej nie do końca, bardziej zabawę, wrzuciłem to po to, żeby środki nie leżały na koncie i też nie bolałoby mnie gdybym je stracił.

Na moje statyki nie patrzcie w 100%, że tam tak jest. Podejść do inwestycji w scarlet można na kilka sposobów, ja zastosowałem długi rozwój konta po przez obrót.

Można było zainwestować więcej, rozwinąć konto do max czyli upgrade Diamond z 8000 RR, nie korzystać z autopay a użyć 30% przeceny na przedłużenia RR przy 90 dniach - wtedy jest wymagana dużo większa suma inwestycji.
Jak widać można się tam jeszcze pobawić i wycisnąć 100% z strony.

To chyba tyle, czy polecam inwestycję tam? Jeśli nie masz co robić z środkami i nie boisz się zamrozić na kilka lat lub stracić, to miłej zabawy Big Grin
Kto wie czy sam nie wrócę kiedyś wykorzystując inną strategię.

hej scarlet-clicks


RE: Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare - Captain - 22-03-2022 03:35

Ja myślałem, że ten program już dawno przestał być opłacalny, a Ty aż tak długo tam zarabiałeś? Nieźle, widocznie się pomyliłem co do małej opłacalności tego programu kiedy z niego wychodziłem. Gratuluje zarobków Smile