Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łatwiej wypromować bloga czy Strone? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Łatwiej wypromować bloga czy Strone? (/Temat-Latwiej-wypromowac-bloga-czy-Strone-139689)



Łatwiej wypromować bloga czy Strone? - Hopekk94 - 23-10-2016 09:28

Jak w temacie Smile
Latwiej bylo by mi wyjsc wyżej blogiem czy stroną www z wordpressa czy innego kreatora stron www?
Nie znam sie na SEO jak i tworzeniu stron wiec zostaje mi blog albo kreator strony Smile
Chce zrobic prosta strone i max 1 podstrone wiec nie bedzie to nic skomplikowanego , a nie wiem jak to wypozycjonowac


RE: Łatwiej wypromować bloga czy Strone? - twardy - 23-10-2016 10:05

Nie ma znaczenia. A co do pozycjonowania zachecam do zajrzenia do dziennika vasakiego. Co prawda 2tyg sie leni ale na poczatek wystarczy... bo tak po prawdzie temat SEO to niekonczaca sie rzeka.


RE: Łatwiej wypromować bloga czy Strone? - rachman - 23-10-2016 21:02

Cytat:prosta strone i max 1 podstrone
No ... bloga to z tego nie zrobisz... Chyba że chodzi Ci o skrypt? Skrypt nie ma znaczenia tak do końca. No chyba że jest spaprany...
Jak chcesz stworzyć 2 stronową stronkę to nie bierz czasami wordpressa czy innego kombajna Wink To za wielka krowa. Dziwi mnie że ludzie go używają nawet do landingów. Rozumiem ze nie każdy zna HTML i boi się popierdzielić coś w kodzie ale lepiej poszukać lekkiego szablonu strony, dokonać w nim zmian pod SEO jeśli nie spełnia jakichś warunków optymalizacji i na bank będzie szybszy niż WP a przez co lepiej widziany przez googla.

Jeśli jednak musisz mieć CMSa to zerknij na jakies mniejsze CMSy może ogarniesz Wink
Ostatnio znalazłem http://batflat.org/pl/ Nie trzeba grzebać w kodzie (moduł Pages do edycji stron), mniejszy, szybszy, nie wymaga MySQL, na proste stronki w sam raz. Jeszcze nie miałem okazji używać ale wygląda idealnie na proste strony. Wrzuć na serwer i zobacz może akurat Wink


RE: Łatwiej wypromować bloga czy Strone? - Sweetek - 24-10-2016 09:28

Bloga na platformie może być trochę łatwiej zw. na subdomnę mocnej domy, ale nie jest to wielka różnica.


RE: Łatwiej wypromować bloga czy Strone? - lyczkul - 24-10-2016 21:29

W sumie to jak chcesz to mogę Ci zrobić stronę, bo się tym zajmuje, i poszukuje zleceń.

Nie używam wordpressa czy innych gotowych rozwiązań(bo jak to nie raz usłyszałem , od tego dostaje się raka, co patrząć w kod jest prawdą... )

Jak coś to pisz na priv.