Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? (/Temat-Darmowa-domena-i-darmowy-hosting-gdzie-139670)



Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - PaulRcootiC - 22-10-2016 19:20

Cześć, gdzie mogę odebrać jakąś darmową domenę normalnego pokroju, a nie typu .tk itp. Czy by była możliwość, aby jeszcze tej nocy działała?
Przy okazji, jaki darmowy hosting do tej domeny ?


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - Gratsy - 22-10-2016 19:23

nazwa.pl
3 domeny za darmo


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - PaulRcootiC - 22-10-2016 19:27

(22-10-2016 19:23)Gratsy napisał(a):  nazwa.pl
3 domeny za darmo

Dzisiaj, przekierują na mój hosting? Zalezy mi aby tej nocy postawic strone.


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - Fastlead.pl - 24-10-2016 08:26

Sam musisz przekierować swoją domenę na hosting. Czyli ustawić DNSy, a także zaparkować domenę na hostingu.

Żeby wszystkie DNSy zostały zaktualizowane może minąć 24-48h, aczkolwiek zazwyczaj troszkę szybciej to trwa.

Oczywiście z tego miejsca zachęcam do przetestowania nas i naszych programów Wink


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - kleinman - 21-11-2016 13:38

Darmowe to nie, można nieźle się naciąć później na tym. Ale tanio można w seohost kupić. Problemów ze swoimi jeszcze nie miałem.


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - mietek83 - 22-11-2016 10:26

http://www.5v.pl - w pełni darmowy hosting + można podpiąć swoja domenę


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - iPlusOfficial - 24-11-2016 03:17

Domena moze od razu dzialac po zmianie dns w hostingu, jesli zedytujesz plik hosts w c:/windows/system32/drivers/etc. U mnie wystarczy otworzenie tego pliku w notatniku (nawet nie czuje jak rymuje) i strona jest gotowa do dzialania.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - Itaru - 24-11-2016 09:25

Jesli chodzi o hosting to polecam ct8 Smile sam korzystam i jestem bardzo zadowolony Smile


RE: Darmowa domena i darmowy hosting, gdzie? - mietek83 - 24-11-2016 14:51

ct8? Tam zaledwie 3 GB miejsca 16 baz danych i 100 stron WWW - co to za OGRANICZENIA? Ponadto w darmowej ofercie nie mają szybkich dysków SSD...