Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) (/Temat-Jak-maksymalnie-wydoic-faucet-Freebitco-in-139655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Makabrycy - 28-10-2016 09:29

podaj cenę dogadamy się jeśli warto . Smile refa w tym programie już nie kliknę bo mam tu konto, w gre wchodzą inne programy lub inne formy rozliczenia Smile zaznaczam jeden fakt w naturze nie płace bo brzydki jestem Smile


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - mikuss - 28-10-2016 09:32

(28-10-2016 09:29)Makabrycy napisał(a):  podaj cenę dogadamy się jeśli warto . Smile refa w tym programie już nie kliknę bo mam tu konto, w gre wchodzą inne programy lub inne formy rozliczenia Smile zaznaczam jeden fakt w naturze nie płace bo brzydki jestem Smile

Nie podam ceny za coś co nie istnieje na chwilę obecną ....
Jak napiszę poradnik ( nie wiem kiedy znajdę czas na to, kiedy znajdę to będzie) to wtedy po recenzji będzie wystawiony tutaj na forum w dziale sprzedam.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Makabrycy - 28-10-2016 09:38

eh a juz liczyłem na owocną współprace Smile


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - xdax1 - 28-10-2016 17:36

Znalazłem dwa ciekawe skrypty.
Jeden na betowanie - działał ładnie, satoshi przybywało ale do czasu...Ponoć trzeba mieć minimum 0.00262143 BTC na koncie, ja tyle nie miałem i możliwe dlatego pod koniec przegrałem. Zbieram tyle i zobaczę.

Drugi na automat do zbierania satoshi, captcha jest przepisywane przez 2captcha.com. Jednak obecnie coś nie działa, ale jutro będę dalej testował i czekam na odpowiedź od autora tego skryptu.

Z tym drugiem będzie można fajnie zrobić, jeśli będzie działało:
- Odpalamy bonus
- kupujemy i odpalamy VPS
- Odpalamy skrypt na VPS i mamy przez 24/h zbieranie satoshi


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - musiek01 - 29-10-2016 13:14

Zeszło mi trochę z botem, ale udało się zrobić imacro połączone z solve media, niestety googlowskie captcha coś nie chciało mi działać.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - xdax1 - 29-10-2016 14:11

Skrypt na betowanie też całkiem ładnie działa.
[Obrazek: cAltDSe.jpg]
10k satoshi na godzinę przy ustawieniu bet 6 satoshi (testowałem 1,2,4,6 wyższe jest trochę ryzykowne).

A powiedzmy ustawić to na VPS, 24/h czyli 240k satoshi co daje $1.70 dziennie. W msc $51, a vps 20 zł...
Jedyny minus taki, że skrypt się wyłącza jeśli zbieramy satoshi bo wtedy po godzinie strona się odświeża a skrypt przestaje działać.
Wyłącza się 2-3 min przed tym odświeżeniem.


W ogóle freebitco na pewno płaci? Ma ktoś najnowsze wypłaty?


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - banipunz - 29-10-2016 14:27

Wyplaca niezmiennie od paru dobrych lat, podobnie z freedoge.co.in wyplaty z tej strony dostaje w pare minut Wink
Moglbys podeslac skrypt na pw? Big Grin


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - xdax1 - 29-10-2016 14:35

Ok, dzięki za info bo to wygląda zbyt dobrze po uruchomieniu tego skryptu...
Ciekawe czy bana się za to dostanie.
Chociaż skrypt działa na typowej zasadzie podwajania a potem od nowa.

Poszedł skrypt na PW.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - MACIEJ4175 - 29-10-2016 15:06

(29-10-2016 14:35)xdax1 napisał(a):  Ok, dzięki za info bo to wygląda zbyt dobrze po uruchomieniu tego skryptu...
Ciekawe czy bana się za to dostanie.
Chociaż skrypt działa na typowej zasadzie podwajania a potem od nowa.

Poszedł skrypt na PW.

Można również skrypcik? Big Grin


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - xdax1 - 29-10-2016 15:09

@up poszło PW