Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) (/Temat-Jak-maksymalnie-wydoic-faucet-Freebitco-in-139655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - mrspiryt - 24-10-2016 12:25

Próbował ktoś grać na tej stronie na ruletce ? Ja w 30 min zrobiłem +300000 ale jak na złość 11x kolor wpadł... opłaca się wchodzić z większą kwotą klikając małe bety ?


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - borahopie - 24-10-2016 12:34

Fajny poradnik Big Grin Reput leci!!Big Grin


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - H_Brunner - 24-10-2016 13:27

(24-10-2016 09:49)shymon napisał(a):  Pograłem w ten sposób chwilę a teraz mam: "Sorry, this IP address has been blocked from playing the FREE PLAY game. You may continue to use the rest of the website as normal."
Mam zmienne IP jednak jego zmiana nie rozwiązuje problemu. Wygląda to więc jak blokada konta a nie adresu.

Na szybko obstawiałbym:

1. Miałeś telefon podwieszony pod domowy router, więc wbiłeś z tym samym ipkiem
2. Po prostu pomyliłeś konta

Doję ten faucet w ten sposób od 4+ tygodni z 3 kont, bo jeszcze netbooka w pracy trzymam 24/7 i żadnych problemów nie miałem.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - axelunio - 24-10-2016 14:16

(24-10-2016 13:27)H_Brunner napisał(a):  
(24-10-2016 09:49)shymon napisał(a):  Pograłem w ten sposób chwilę a teraz mam: "Sorry, this IP address has been blocked from playing the FREE PLAY game. You may continue to use the rest of the website as normal."
Mam zmienne IP jednak jego zmiana nie rozwiązuje problemu. Wygląda to więc jak blokada konta a nie adresu.

Na szybko obstawiałbym:

1. Miałeś telefon podwieszony pod domowy router, więc wbiłeś z tym samym ipkiem
2. Po prostu pomyliłeś konta

Doję ten faucet w ten sposób od 4+ tygodni z 3 kont, bo jeszcze netbooka w pracy trzymam 24/7 i żadnych problemów nie miałem.

Twoje konto zostało zbanowane, inna jest informacja jeśli użyłby tego IP na innym koncie w darmowym losowaniu. Używam swoje 2 konta ponad rok, z większymi/mniejszymi przerwami z różnych IP, lecz zawsze były to odległości, które można pokonać przy użyciu środku transportu w przeciągu danego czasu. W sobotę testowałem stronę jakby działała pod Torem. W niedziele konto została już zbanowane, na dane konto logowałem się maksymalnie 3 razy, lecz za każdym razem z innym IP (USA, Belgia, USA). Może konto dalej by istniało jeśli logowałbym się ciągle na jednym IP. (zawarte wnioski są tylko i wyłącznie moją teorią)


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Maro - 24-10-2016 22:28

Pytanie za 100 pkt Tongue

Jak zmienić konta Smile
tzn. na komp mam konto 1 a na tel 2.
I teraz chce aby bylo tak:
komp 2 a tel 1. Jak wyloguje sie na jednym a zaloguje sie na drugim to sie połapią ze wymiana nastąpiła...
W sumie zacząłem dopiero drugi dzień. Moze oplaca sie usunąć konta i założyć od nowa?


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - H_Brunner - 24-10-2016 22:59

Powiew wprost: mam dokładnie taką samą sytuację: nie to konto na telefonie. Postanowiłem nie ryzykować tylko się przyzwyczaić Wink
Na CetoBeto za próbę takiej podmianki miałem bana. Na szczęście tam daje automat, na 48h.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Miczek - 24-10-2016 23:15

@H_Brunner

Klikasz 24/7 z 3 kont?


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - gosc123456 - 24-10-2016 23:31

Można podłączyć jeden portfel BTC pod kilka kont? Czy dla każdego konta muszę zakładać nowy portfel? Mam w domu kilka urządzeń, a każdy o innym IP.. Smile


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - adamcio99922 - 25-10-2016 06:26

W każdym portfelu Bitcoin możesz sobie wygenerować kilka adresów. Każdy jest i tak inny.

(24-10-2016 23:31)gosc123456 napisał(a):  Można podłączyć jeden portfel BTC pod kilka kont? Czy dla każdego konta muszę zakładać nowy portfel? Mam w domu kilka urządzeń, a każdy o innym IP.. Smile



RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - H_Brunner - 25-10-2016 08:23

(24-10-2016 23:15)Miczek napisał(a):  @H_Brunner

Klikasz 24/7 z 3 kont?

No bez przesady Smile Mam pracę na pełny etat i trójkę dzieci. Poza tym śpię, chociaż akurat niewiele. Robię 16-18 kliknięć na dobę na każdym koncie.