Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) (/Temat-Jak-maksymalnie-wydoic-faucet-Freebitco-in-139655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - maarfu - 31-05-2019 16:24

Ile dziennie idzie na tym w PLN zarobić?


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - jamesr - 31-05-2019 17:29

Obecnie to pewnie nie zarobisz nawet 5zl


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - satyricos - 04-06-2020 06:24

No pięknie ale jak się chce kupić 25 reward points / roll za 300 RP to pojawia się komunikat:

"Sorry, you are not eligible to redeem this bonus, please pick a smaller one. Play MULTIPLY BTC and buy lottery tickets to be eligible to redeem larger bonuses."

A by to zrobić trzeba:
- Purchase 1,154 lottery tickets LUB
- Wager 0.00004614 BTC in MULTIPLY BTC jackpots LUB
- Wager 0.00023068 BTC in MULTIPLY BTC LUB
- Deposit 0.00646812 BTC into your account to earn interest

gorzej gdy się nie ma na to funduszy że o pojawiającym się ryzyku stracenia dotychczas wyklikanych BTC nie wspomnę :/


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - JacekParaszynski - 14-06-2020 16:36

czy to dalej działa?


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - ShuQi - 14-06-2020 19:09

Nie ma możliwości wydojenia tego kranika.

Próbowaliśmy grupą na skrypcie zaczynając od najnizszej wartości 1 - przecież to nie możliwe aby np 80 razy wpadło "w drugą stronę" a jednak.
Jak strona wykryje bota a wykrywa = tak ukieruje że przegrywamy.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - satyricos - 14-06-2020 22:39

A może ktoś polecić kranik BEZ konieczności uprawiania hazardu ? Ten kranik bez grania w tą ruletkę (w którą grając i tak przegrasz) nie umożliwia żadnych realnych zysków


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - maciejos90p - 17-07-2020 09:47

Dla zabicia czasu dobre i to. Jak się używa kilka kraników to można tam jakieś grosze złapać.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Solando - 11-09-2020 12:11

Nie polecam freebitco.in. Jeszcze nigdy nie udało mi się stamtąd wypłacić a próbowałem na różne sposoby (mówię tutaj o większych ilościach kont bo jednym to sobie można zbierać rokSmile )

Sytuacja 1: 50 kont na 50 różnych IP (proxy prywatne), każde konto jest refem któregoś z 5ciu pierwszych. Zbliża się do 30k satoshi (min. do wypłaty) i ban leci na 42/50 kont oczywiscie tych z największą ilością satoshi.

Sytuacja 2: Pomyślałem że to wina tego że konta połączone refami więc zrobiłem każde sobie. Proxy z tego samego źródła ale inne adresy rzecz jasna. Emaile zdywersyfikowane na maxa. Ta sama sytuacja co powyżej.

Sytuacja 3: Postanowiłem zrobić żeby wyglądało maksymalnie naturalnie, do tego z mniejszą ilością kont. Kupiłem 5 prywatnych proxy (każde z innego kraju - totalnie u innych dostawców). Dodatkowo w bocie (zennoposter) ustawiłem różne interwały czasowe, losowe klikniecia w różne linki, kliknięcia myszką po różnych współrzędnych, emulacje klawiszy itp. - Schemat ten sam..zbilża się do wypłaty - ban na konto.

Wg mnie po prostu jeśli za szybko przybywa $$ na koncie to jest sygnał dla stronki że bot i banują konto. Można robić mniejsze ilości roll dziennie i wydłużać ten proces ale wtedy koszt proxy przewyższy potencjalny zarobek.