Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) (/Temat-Jak-maksymalnie-wydoic-faucet-Freebitco-in-139655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - hufsmoke - 20-12-2017 10:37

(20-12-2017 00:39)luckyluck34 napisał(a):  Muszę Cię zmartwić. Około rok temu założyłem konto na tablecie później zalogowałem się na domowym wi-fi poklikałem jakieś dwa dni i dostałem bana na domowe IP natomiast na tablecie śmigało dalej.

Na telefonie jak i laptopie z domowego IP nie działa. Sieć komórkowa na tel działa. Nie wiem jaki jest powód. Jedyne co robiłem to 'kopałem' poprzez CryptoMiningGame ale to raczej nie może być powód mojego bana, nie wiem, naprawdę.. Ale nie jest to uczciwe w stosunku do uczciwej osobyWink


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - paweldelrey - 24-12-2017 00:18

W sumie gram w to od kilku dni ale na razie wszystko trace na ruletce i zaczynam ciągle od zera powiem jak coś się uda + portfel blockchain jest odpowiedni?


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - RetroN - 30-12-2017 19:00

Ja po tym poradniku siedziałem na nowym koncie z tydzień, aż znalazłem jakieś stare z + 0.00100000 btc wiec teraz na tym ciągle gram. I tak czytam to forum i ja nie mam obrazków do przepisywania tylko samo kliknięcie roll. To dobrze czy źle? I czy mógłbym używać skryptu? Pozdrawiam


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Karamber - 09-01-2018 13:38

tak właśnie od wczoraj to sprawdzam i jestem pozytywnie nastawiony do tego Wink przy czy 30 tys 12 c co dziennie dostajemy za darmo 4 % co do 100 kont nie ma prawa to działać ponieważ ściągłem tora i mam już 3 konta i za każdym razem gdy zmienie ip to muszę logować się na pocztę bo ze strony przysyłają powiadomienie o logowaniu z innego ip . Czekam tylko kiedy dostanę bana bo nie wierzę żeby to cały czas akceptowali pozdrawiam i życzę wysokich zarobków Wink


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Karamber - 09-01-2018 19:55

dodam żeby potwierdzić logowanie z innego ip trzeba odczekać 5 min także sposób zarabiania dla wytrwałych i cierpliwych


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Kadam87 - 10-01-2018 20:39

...


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - TheBot - 11-01-2018 01:39

@Kadam87 typowy pazerny, chciwy Polaczek
Wlazł z buciorami w temat innego użytkownika , nie wniósł praktycznie nic nowego i zesrał się swoim refflinkiem do którego nie ma prawa , z którego się w 99,9% nikt nie zarejestruje beka, żenada ...


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - Chinnolek34 - 27-01-2018 17:25

stawka 0.00000018 BTC ? Sad


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - marek216 - 01-02-2018 13:32

Nazbieraj około 700-800 i ruletka, ale z głową. Najpierw 1 potem 2pkt jak nabierzesz cierpliwości Wink
Grasz tylko Hi. Jak przegrasz to x2, i tak to wygranej, wygrasz wracasz do stawki początkowej.

Jak będziesz miał kilka tysiaków na koncie to stawki zwiększasz, ale z głową. Rekord ruletki to chyba 11x to samo pole, więc budżet musisz mieć wytrzymujący minimum 10x wtopa.

W kasynie wygrywają tylko ci co mają kasę. Jak wchodzisz ze 100$ to zawsze wyjdziesz pusty.


RE: Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in ;) - xdax1 - 01-02-2018 16:15

Ja miałem raz 30 parę razy przegraną pod rząd i straciłem wszystko.
Nie ma na to metody.