Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobierałeś wkręceni z torrentów? Policja może zabrać Ci komputer! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Pobierałeś wkręceni z torrentów? Policja może zabrać Ci komputer! (/Temat-Pobierales-wkreceni-z-torrentow-Policja-moze-zabrac-Ci-komputer-139605)

Strony: 1 2


RE: Pobierałeś wkręceni z torrentów? Policja może zabrać Ci komputer! - kukiz87 - 21-10-2016 19:29

(21-10-2016 13:48)lukaswu napisał(a):  
(21-10-2016 13:46)kukiz87 napisał(a):  Mają swoje sposoby Wink mnie znaleźli na internecie mobilnym z niezarejestrowaną startówką nawet

Wystarczy że do tego samego telefonu włożyłeś zarejestrowany starter na moment

no własnie wydawało mi się ze 100% bezpieczny jestem popełaniając przestępstwo Wink nie wkładałem jej do fona , a co smieszniejsze , w tym okresie bo to było lato przebywałem na działce , a przyszli do mnie do domu normalnie już po lecie


RE: Pobierałeś wkręceni z torrentów? Policja może zabrać Ci komputer! - Assasinoo - 21-10-2016 19:37

Ten film to prawdziwe gówno, współczuję każdemu, komu zarekwirowali komputer ze względu na pobranie tego shitu.. A co dopiero mówić o jakichś karach Lol


RE: Pobierałeś wkręceni z torrentów? Policja może zabrać Ci komputer! - Max998 - 09-11-2016 11:52

Cóż dochody z filmu się kończą to robią wszystko by jeszcze trochę kasy wpadło. Wkręceni, Drogówka a teraz czekać na kolejny. O dziwo nawet o najnowszy gry tak nie ścigają w Polsce jak o filmy niczym za najgorsze przestępstwo. Big Grin