Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta na zapas, czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konta na zapas, czy warto? (/Temat-Konta-na-zapas-czy-warto-139599)



Konta na zapas, czy warto? - eextreme - 21-10-2016 07:29

Hej witam,

My - czyli Ci co zarabiają przez internet często potrzebujemy zainwestować w różne metody promocji, najczęściej sięgamy po Social Media - głównie FB ale i o innych pamiętamy i tak samo produkt wykupiony niegdyś przez Google - Youtube.com.
Na forum zarabiam.com można spotkać wielu osób oferujących "stażowe" konta co mają tam kilka miesięcy, lat itp. i tu zaczyna się pytanie. Czy nie warto sam zająć się taką produkcją dla samego siebie?


Jak to jest kiedy założę konto na youtube, zweryfikuje je podwójnie, zapisze sobie login i pass i zaloguje się np. za 3 miesiące lub 9 miesięcy? Czy wg. Was weryfikacja będzie dalej aktywna czy przez nielogowanie przez tyle miesięcy youtube zwyczajnie poprosi nas znów o weryfikację? przypuszczam że tą pierwszą może nie ale co z tą drugą dzięki której można wgrywać filmy ponad 15min ?
Analogicznie do FB i Twittera jestem ciekaw, ktoś jest w stanie udzielić jakiś informacji? sam jak się czegoś dowiem lub dojdę też się podziele, musimy dzialac, a edukacja to podstawa do działania Smile!


RE: Konta na zapas, czy warto? - twardy - 21-10-2016 10:00

Zalozylem w okolicach grudnia 200kont fb z weryfikacja telefoniczna...w sierpniu sie zalogowalem na kazde, zadne nie padlo.


RE: Konta na zapas, czy warto? - eextreme - 21-10-2016 10:53

(21-10-2016 10:00)twardy napisał(a):  Zalozylem w okolicach grudnia 200kont fb z weryfikacja telefoniczna...w sierpniu sie zalogowalem na kazde, zadne nie padlo.

no to elegancko mam nadzieję że spełniły swoją rolę poprawnie Wink dzięki za info! repka+++ w Twoją stronę Big Grin


RE: Konta na zapas, czy warto? - lukasz206pl - 26-10-2016 02:23

Moje stażówki działają bez problemu i nie ma kolejnych weryfikacji Smile Wiec jak masz potrzebe to smiało rób konta na zaś Big Grin pozdr


RE: Konta na zapas, czy warto? - eextreme - 16-12-2016 20:00

(26-10-2016 02:23)lukasz206pl napisał(a):  Moje stażówki działają bez problemu i nie ma kolejnych weryfikacji Smile Wiec jak masz potrzebe to smiało rób konta na zaś Big Grin pozdr

Ok dzięki za przydatną odpowiedź, zostawiam reputa i ewentualnie jakbyś chciał weryfikację a miałbyś obecnie z nią problem to zapraszam na PW w razie wu, pozdrawiam Smile