Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji (/Temat-Pokaze-kilku-osobom-jak-zarabiac-bez-inwestycji-139597)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - Akaishi909 - 30-10-2016 17:17

(30-10-2016 16:06)adik7276 napisał(a):  Wiele osób odpowiadało na moje pytania na zasadzie "tak" lub "nie"

Pytam o coś kilkoma obszernymi zdaniami i dostaje odpowiedz jednym słówkiem. Widzę że niektórym pomyliło się co nieco bo to nie Wy mi łaske robicie tylko raczej powinno być odwrotnie. Trzeba wchodzić komuś w dupe żeby dać mu jeszcze zarobić ( bezinteresownie). Co się dzieje z tym światem Undecided

Jeżeli ktoś potrafił napisać coś więcej niż "ja chce" to z pewnością bardziej przykuło to moją uwagę pośród setek wiadomości. Nie po to oferuję pomoc, żebym sam musiał komuś nadskakiwać. Tak jak napisałem w pierwszym poście "nie szukam cwaniaków" więc nie wiem po co niektórzy zapychają mi skrzynkę.

Nigdzie nie znalazłem informacji o tym, że trzeba się rozpisać? Z tego co pamiętam odpisałem coś w stylu, że jestem ciekawy co z tego wyjdzie i chętnie zobaczę. Mogłeś dodać, że aby komuś pokazać swoją drogę oczekujesz od niego wypracowania w komentarzu. Jeżeli Ci przeszkadzały wiadomości od cwaniaków mogłeś dodać, że wszystkie osoby chętne mają się zgłaszać pod tematem. Teraz to raczej Ty pokazałeś, iż trzeba Ci wejść w dupe, żebyś Ty mógł łaskawie coś pokazać, tak to wygląda Big Grin "Co się dzieję z tym światem :/"


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - adik7276 - 30-10-2016 17:22

Nie zrozumiałeś niestety Sad


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - Tindamer - 30-10-2016 17:47

Jestem zainteresowany jeśli nadal szukasz kogoś pisz śmiało Smile


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - fusek - 30-10-2016 18:02

Jesli aktualne proszeo pw.


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - pawlo12131 - 11-11-2016 19:38

Proszę o pw, jestem zainteresowany

Pozdrawiam Smile


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - Maros12 - 25-11-2016 23:13

Ja także jestem zainteresowany, jeśli będziesz znowu chciał rekrutów to daj znać, będę tu dziś i za rok, nigdzie mi się nie spieszy.


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - Janusz Tracz - 26-11-2016 21:30

Jeżeli masz jeszcze miejsce to pisz Wink


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - start - 28-11-2016 01:26

Ja dopiero zaczynam , zawsze mówię jak się uczyć to od zawodowców !


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - xsd-cangu - 28-11-2016 04:37

(21-10-2016 08:11)Akaishi909 napisał(a):  Aż sam jestem ciekawy, bo jedyne zdanie jakie słyszałem o zarabianiu bez inwestycji to, że się po prostu nie opłaca Big Grin

Pewnie takie zdanie słyszałeś od osób, które zainwestowały i teraz szukają innych do tego typu zarabiania, aby im się jak najszybciej ich inwestycja zwróciła.

Ja zaś powiem inaczej. Zarabianie z inwestycją wymusza działanie. Im większa inwestycja, tym intensywniejsze działanie - niestety często wprowadzające w błąd innych zainteresowanych.

Zarabianie bez inwestycji się nie opłaca, tylko dlatego, ze często przyciąga takich, którzy sądzą ze samo się zarobi. Wystarczy przystąpić do danego projektu. Smile

Najbardziej opłaca się nisko inwestycyjny marketing sieciowy.


RE: Pokaże kilku osobom jak zarabiać bez inwestycji - xsd-cangu - 28-11-2016 06:00

(21-10-2016 09:23)ShuQi napisał(a):  @[adik7276]
Witaj, chętnie rozpocznę współprace z Tobą, chociażby z samej ciekawości, aby zarobić na takie różne "waciki"

Oj, nie bardzo chciałabym zapraszać do współpracy kogoś, kto chciałby z „samej ciekawości”. ?

Jednak wiem, że ciekawość oznacza otwartość na nowe. Ale, za ciekawością i otwartością albo idzie potrzeba zarabiania, albo liczenie na to, ze TU się uda.

Do współpracy zawsze potrzebni są ludzie, świadomi tego że:
Zarobisz, zbudujesz źródło pasywnego dochodu pod warunkiem, że innym dasz zarobić.