Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie reklamować landing page z sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Gdzie reklamować landing page z sub sms (/Temat-Gdzie-reklamowac-landing-page-z-sub-sms-139595)

Strony: 1 2


Gdzie reklamować landing page z sub sms - WhiteNigga - 21-10-2016 00:04

Tak jak w temacie.
Nie wiem już gdzie mogę się reklamować. Na fb słabo leady wpadają, na forach tak samo. Pozycjonować strony się nie opłaca bo i tak pewnie po czasie dostanie bana, a samemu nie potrafię pozycjonować. Ogólnie to jest nisza z zerową konkurencją albo małą. Ludzie chyba poprostu boją się wpisywać swój numer telefonu.


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - krutek90 - 21-10-2016 00:11

Skreśliłeś wszystkie możliwości, więc jak chcesz zarabiać?


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - sqmany - 21-10-2016 00:16

Nie skreślił wszystkich możliwości, aczkolwiek skreślił skuteczne sposoby na zdobycie lead'ów, a szkoda.. natomiast co do twojego pytania Autorze, to jest ono bardzo ogólne, internet jest wielki, a stron, gdzie można "reklamować" sub'y jest cała masa. Także podsumowując, szukaj, testuj i tak dalej. Aż do skutku.


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - krutek90 - 21-10-2016 00:22

@[sqmany] Nie do końca to miałem na myśli. Wracając do tematu, jeżeli nisza faktycznie jest mało oblegana, to raczej nie powinno być problemu by ją w łatwy sposób wbić na wysokie pozycje. Tutaj nie ma się czego obawiać. Powiedz, co tracisz? Że google zbanuję twoją stronę? Przecież i tak w obecnej chwili to dla Ciebie nie ma znaczenia.


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - matek697 - 21-10-2016 01:02

- cholera, nie mogę zarobić
- a wziąłeś się do roboty?
- no nie


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - rpietrzak - 21-10-2016 09:16

Polecam mylead.pl


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - WhiteNigga - 21-10-2016 10:38

Strona jest skierowana do niezbyt dużej grupy ludzi, może i dlatego słabo idzie. Skresliłem te możliwości bo myślałem, że poda mi ktoś inne sposoby reklamy Smile
Mam jeszcze 2 inne projekty bardziej ogólne i chyba nimi się zajmę, a ten odstawie na bok.


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - Robaczek12 - 21-10-2016 10:48

Na Fb cięzko jest ? To zalezy ile masz kont i ilu masz znajomych na kontach ...


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - WhiteNigga - 21-10-2016 11:27

(21-10-2016 10:48)Robaczek12 napisał(a):  Na Fb cięzko jest ? To zalezy ile masz kont i ilu masz znajomych na kontach ...
Chodzi tu o grupy, mało ich jest w tematyce mojej strony. A spamowaniu gdzie się da, nie przynosi zysków.


RE: Gdzie reklamować landing page z sub sms - Marcin0292 - 21-10-2016 14:39

To musisz zmienić niszę gdzie masz więcej odbiorców.
Spróbuj z google, dostaniesz bana to bedziesz wiedział jak szybciej wypromować kolejną domene.