Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do 60zł za założenie DOBREJ lokaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Do 60zł za założenie DOBREJ lokaty (/Temat-Do-60zl-za-zalozenie-DOBREJ-lokaty-139576)

Strony: 1 2


Do 60zł za założenie DOBREJ lokaty - markonix - 20-10-2016 16:18

Oferuje do 60zł (aktualizacja 07.11.2016) za założenie normalnej lokaty bankowej w popularnym banku. Posiadam kilka lokat o różnych parametrach, wszystkie z WYSOKIM, promocyjnym oprocentowaniem, na okres od kilku miesięcy do roku, kwoty minimalne to 500-1000zł.

Na mojej ofercie masz podwójny zysk - zarabiasz na świetnej lokacie i dostajesz ode mnie dodatkowy bonus w postaci gotówki (nawet 60zł).

Płacę PayPal, przelew, Doładowanie pre-paid wszystkie sieci.

Napisz na PW lub GG: 3195122 jaką kwotę masz od odłożenia, i jaki na jaki okres lokatę chcesz w ramach odpowiedzi otrzymasz propozycje konkretnego produktu i link.


RE: Do 50zł za założenie DOBREJ lokaty - mikuss - 20-10-2016 16:20

(20-10-2016 16:18)markonix napisał(a):  Na mojej ofercie masz podwójny zysk - zarabiasz na świetnej lokacie

Świetny marketingowy bełkot ale na ŻADNEJ lokacie się nie zarabia.
Lokata to alternatywa dla trzymania gotówki w skarpetce (bo w tej opcji "oszczędzania" tracą swoją wartość będąc jedzone przez inflację) i kwota zdeponowana na lokacie po odwaleniu podatku Belki zapewnia tylko to, że posiadana suma nie została "zjedzona" przez inflację tzn nie straciła na wartości i NIC WIĘCEJ


RE: Do 50zł za założenie DOBREJ lokaty - markonix - 20-10-2016 19:25

Świetny, bezsensowny, nic nie wnoszący post.
Oczywiście, że na lokacie da się zarobić o ile zysk netto jest większy od inflacji i tyle, akurat większość moich ofert takowy warunek spełnia.
Abstrahując od tego czy 1000zł lepiej trzymać przez miesiąc po prostu na koncie czy na lokacie chociażby 1.5% to kluczowym w mojej ofercie jest konkretny bonus, który zwielokrotni zysk.


RE: Do 50zł za założenie DOBREJ lokaty - mikuss - 20-10-2016 19:31

(20-10-2016 19:25)markonix napisał(a):  Świetny, bezsensowny, nic nie wnoszący post.
Oczywiście, że na lokacie da się zarobić o ile zysk netto jest większy od inflacji i tyle, akurat większość moich ofert takowy warunek spełnia.
Abstrahując od tego czy 1000zł lepiej trzymać przez miesiąc po prostu na koncie czy na lokacie chociażby 1.5% to kluczowym w mojej ofercie jest konkretny bonus, który zwielokrotni zysk.

Naganiaj, naganiaj bo widać bankom real kesz brakuje by dalej go pomnażać więc zbiera się go od ludzi mamiąc "zyskami" beka
Jak widać prowizję z naganiania masz pokaźna skoro takie sumki jesteś w stanie odpalić Tongue
Wiesz ja wolę mieć pieniądze dostępne kiedy chcę a nie pakować je w lokatę i zamrażać x miesięcy mając ale nie mając pieniędzy i znacznie więcej bez ryzyka obracając nimi kupując taniej a sprzedając drożej zarobie jak na podróbkach udających coś co da zysk.
Również osoby trzymające w typowej skarpecie wolą mieć dostęp do swoich pieniążków kiedy chcą niż lokować je na bezproduktywnej lokacie i mieć je zamrożone na x czasu.

W każdym razie powodzenia i licznych chętnych gotowych na x czasu pozbawić się dostępu do pieniędzy dla kilkuzłotowego "zarobku" .


RE: Do 50zł za założenie DOBREJ lokaty - markonix - 20-10-2016 19:44

Lokaty można zerwać w dowolnym momencie, pieniądze z lokaty jeżeli masz np. mBank i lokatę w mBanku masz natychmiastowo na koncie.
Osobiście zakładam wiele lokat w różnych bankach, nawet na 1000zł bo nie ma różnicy dla mnie założyć jedną na 10 000 czy 10 x 1000.
W momencie gdy potrzebuje gotówki likwiduje sobie jedną lokatę, nawet zrobię to z telefonu będąc w sklepie przy kasie.
Tego luksusu nie ma np. przy funduszach inwestycyjnych gdzie od dyspozycji sprzedaży do wypłaty mija minimum 3 dni.


RE: Do 50zł za założenie DOBREJ lokaty - rachman - 20-10-2016 20:42

Wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś ma trzymać w skarpecie to przecież może wrzucić na lokatę, zgarnąć bonusa i po miesiącu wyjąć. Chyba że potrafi obrócić lepiej tą kasą to wiadomo... ale nie każdy potrafi, nie każdy ma czas się nią bawić, nie każdy chce ryzykować. Proste. Korzysta kto chce. Co tu komentować strategie banków... wiadomo że jakby mogły to by zabrały każdemu wszystko. Gość sobie łapie klientów to niech łapie. Grunt że nie spamuje nie tam gdzie można itd. Wink


RE: Do 50zł za założenie DOBREJ lokaty - markonix - 20-10-2016 21:32

Nic dodać, nic ująć.


RE: Do 50zł za założenie DOBREJ lokaty - markonix - 07-11-2016 16:11

Dzięki dużemu zainteresowaniu udało się pozyskać lepszą stawkę, teraz jest to nawet i 60zł za założenie DOBREJ lokaty.


RE: Do 60zł za założenie DOBREJ lokaty - Fejmster - 11-11-2016 18:54

aktualne ?


RE: Do 60zł za założenie DOBREJ lokaty - markonix - 12-11-2016 12:25

Tak.