Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima (/Temat-Weryfikacja-zdjeciowa-Facebook-by-Golima-139564)

Strony: 1 2


Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Golima - 20-10-2016 11:41

Cześć

Tych poradników jest kilka i sposobów jest kilka, ale chyba nikt nie opisał mojego sposobu, którym Wam przedstawię. Warto byście tą metodę dodali w Waszych poradnikach do tworzenia stabilnych kont na facebook'u, gdyż wymaga to interwencji tuż po utworzeniu fake konta.

Do rzeczy...

1. Po utworzeniu fake konta, należy dodać do znajomych swoje prawdziwe konto na FB
2. Kiedy wpadnie Wam weryfikacja, odpalamy real konto i fake konto (incognito, inna przeglądarka), całość układamy tak aby były na 1 ekranie widoczne 2 ekrany. Sprawa łatwiejsza jak ktoś ma 2 monitory Big Grin

[Obrazek: 1.jpg]

3. Jeżeli masz dodane swoje fake konto do real to wpisując w szukajce imię i nazwisko poszukiwanej osoby. Z reguły będzie to pierwsze konto od góry. I szukamy.

#1 Konto fake
[Obrazek: 1.jpg]

#2 Znajomy fake'a
[Obrazek: 2.jpg]

#3 Poszukiwany gościu jest w topce na real koncie
[Obrazek: 3.jpg]


Całe checa polega na tym, że fb widzi wspólnych znajomych i dlatego wyświetla się nam w podpowiedziach konto.

To chyba tyle. Niech osoby, które pisały poradniki o stabilnych konta dorzucą takie info Smile


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - asiorek - 20-10-2016 11:56

a to nie jest tak ze jak konto dostaje bloka to wtedy lista znajomych bez wzgledu na wspolnych tez znika ?


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Golima - 20-10-2016 11:58

A no właśnie nie znika, dlatego też postanowiłem o tym napisać.


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Robaczek12 - 20-10-2016 12:03

Golima mam prosbe do ciebie napisalem na priv .


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - nitek44 - 20-10-2016 13:26

No tak tylko logować się z jednego ip na swoje realne konto i fejka? Undecided
Oczywiście inna sprawa, gdy np. logujemy się z dwóch przeglądarek i w jednej mamy ustawione proxy Smile


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Golima - 20-10-2016 13:31

Ja tak robię cały czas i jakoś żyje, nawet jak wejdzie Ci weryfikacja na real konto, a zdarzyło mi się to przecież masz je w 100% zweryfikowane, znasz swoich znajomych, dowód osobisty masz, telefon masz.

Właśnie to co ludzie piszą o logowaniu się na proxy z różnych IP itp. jeszcze gorzej wpływa na prawdopodobieństwo blokady, bo następuje logowanie różnych stron PL a nawet świata, więc co się dziwić, że FB nas ubezpiecza przed ewentualnym włamaniem na konto.


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Mea - 20-10-2016 13:43

A jak fejk konto ma weryfikacje zdjęciową a nie mam go w znajomych Sad?


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Golima - 20-10-2016 13:49

Na to metody nie znam, z tego co wiem to robisz SS z każdej weryfikacji. Zdjęcia i osoby będą się powtarzać, musisz przyrównać np. 3 te same zdj i osoby jakie występują, jeżeli dana osoba występuje 3x to na 60% on/ona.


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Mea - 20-10-2016 13:52

Ale tam okolo 500znajomych to trudno by było Tongue a szkoda bo konto z 2k12 Sad


RE: Weryfikacja zdjęciowa Facebook by Golima - Golima - 20-10-2016 13:58

Chcesz możesz mi wysłać na PW dane do tego konta postaram Ci się je odblokować, ale nic nie obiecuje. Tylko od razu mówię, że to może potrwać nawet do paru dni, bo bodajże po 5 próbach wpada blokada na kilka godzin do weryfikacji zdjęciowej.