Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie (/Temat-Poszukuje-osoby-do-wspolnego-zarabiania-w-internecie-139552)



Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - pbosak - 19-10-2016 23:20

Witam
Poszukuje osoby ( w miarę ogarniętej) która była by chętna do rozpoczęcia zarabiania w internecie.
Moim zdaniem " w kupie siła " i w 2 mozna zawsze coś wiecej zdziałać.
Jeżeli ktoś by był zainteresowany zapraszam na priv


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - piotrgk4 - 19-10-2016 23:36

Pan nie napisał w czym robi, co posiada, co ogarnia czy choćby w czym się specjalizuje
Po tym stwierdzeniu " w kupie siła " coś czuje że chodzi o revshare czy inne piramidki finansowe Jerk2


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - adik7276 - 19-10-2016 23:53

Ja to wnioskuje że sam nie ma pomysłu na zarabianie i szuka jelenia do "wspólnego zarabiania" Big Grin

Na logike, mam nisze, mam pomysł. Po co mi wspólnik skoro wiem jak zarobić? Chyba że chodzi o inwestycje.. to już inna bajka, ale już byli tu tacy co chcieli wspólnie inwestować i raczej nic z tego.

Dwie ręce do roboty to dwa razy wiecej kasy niż samemu, ale i tak podział na dwóch więc na jedno wychodzi. Biznes życia Big Grin


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - Akaishi909 - 20-10-2016 08:22

To ja chętnie, Ty idź zarabiaj, dzielimy się fifty fifty, a ja mówię ra-zem, ra-zem =D


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - rafciu - 20-10-2016 16:58

A czy kolega ma jakiś konkretny pomysł na współpracę?
-Na czym zarabiać?
-Podział $$$
-Kto co będzie robił w danym "biznesie"

Czy nie ma nawet pomysłu i czeka na inwencję twórczą osoby która napisze na priv?


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - adik7276 - 20-10-2016 18:41

Jego pomysł jest taki żeby poznać Twój pomysł i pracować z Twoją pomocą. Propozycja nie do odrzucenia. Krótko mówiąc szuka jelenia bo sam pomysłu nie ma.


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - rachman - 20-10-2016 20:38

Czyli takie weź mnie kieruj (darmowy mentor) i oddawaj jeszcze połowę... Sex


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - cris007 - 20-10-2016 20:51

A tam czepiacie się, może kolega nie wiedział jak zapytać kogoś o pomoc w mentorowaniu Smile. Jak coś służę pomocą, pomysł mam, stronę mam, w programach jestem, sam już zarabiam, pisz PW Smile


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - mahuzz - 20-10-2016 20:56

Albo Ty będziesz siedział na dupie, nic nie robił i zgarniał hajsy, albo Twój 'profesjonalny' mentor ucieknie z hajsem Wink Tak już bywało Tongue


RE: Poszukuje osoby do wspólnego zarabiania w internecie - adik7276 - 20-10-2016 21:27

Już wielu tu było takich do wspólnego zarabiania, a nawet do wspólnego inwestowania SexSexSex